** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::21.05.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    21 травень 2006 року

Пошук в новинах   

економіка

Для розгляду питань з відключення споживачів від мережі центрального опалення та встановлення автономних систем, Сокальська міська рада створила постійну діючу міжвідомчу комісію. До її складу увійшли керівники комунальних служб, управління по експлуатації газового господарства, державної екологічної іспекції, відділу архітектури, санепідемстанції району, юрист міської ради, очолює комісію заступник міського голови Володимир Козакевич. Впродовж місяця комісія засідала 4 рази. Наступне засідання заплановане на 31 травня.

На попередніх нарадах була розроблена стратегія, на основі якої працює комісія, зокрема в напрямку надання дозволів на виготовлення технічної документації.

За словами заступника міського голови, бажання багатьох людей встановити в помешканні автономне опалення залишається незадоволеними, в таких випадках комісія рекомендує створити в будинках ініціативну групу, організувати їх мешканців і збирати необхідний пакет документів на встановлення дахових котелень. А ще є обмеження, наприклад на встановлення котлів парапетного типу, його затвердила санепідемстанція. Застереженням стало те, що за попередні роки спостерігалися отруєння чадним газом.

Отже, окремі мешканці Сокаля отримують дозвіл, інші ні. Чому? З таким питанням радіо „Сокаль” звернулося до членів комісії.

В першу чергу право на встановлення автономних систем опалення надається, тим у кого в квартирі встановлена колонка.

За його словами голови комісії, мешканці будинків не мають права відрізатись від центрального опалення, поки не буде встановлено автономне. Цього вимагають умови, а також ситуація, в якій сокальчани можуть опинитися, наприклад взимку, в разі відмови у дозволі обладнання власної системи.

Комісія обіцяє розглянути усі заяви мешканців Сокаля, але можливі відмови. Перевага на відключення від центральної системи опалення буде віддаватись колективним заявам, бажаючим, що проживають в будинках з димовими каналами, тих у кого від системи відключені сусіди. За словами секретаря комісії, юриста міської ради Христини Чернявської заяв є чимало, частину з них задовільнили.

Отже, звертатися із заявами у міську раду Сокаля можна ще до 15 червня, а після цієї дати вже на базі районного управління експлуатації газового господарства буде працювати структура, що і займатиметься наданням технічних умов.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

18-19 травня у місті Львові в Палаці ім. Гната Хоткевича проводився обласний етап 12-го Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежників-рятівників під назвою „Байдужому серцю вогонь не здолати”.

Змагалося 29 команд з м. Львіва та області. Команда Будинку учнівської творчості „Екстрім” представляла Сокальський район. Сокальчани посіли 2-ге місце та стали лауреатами фестивалю. До складу команди увійшли: Діана Поліщук, Христина Якушик, Олена Снітко, Анастасія Ровецька, Юрій Кирич, Оксана Загакайло, Юрій Франчук. Капітан Ігор Сумбаєв, а керівник Оксана Сумбаєва. Переможців фестивалю було нагороджено дипломами лауреатів, цінними подарунками, призами та кубком.

БУТівці висловлюють вдячність начальникові відділу освіти Сокальської Райдержадміністрації Роману Монастирському за надану допомогу у поїздці, а також Віктору Знаку і Наталії Криштальській за музичне оформлення естрадних мініатюр.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:46, 21 листопада 2019 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464