** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::21.08.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    21 серпень 2015 року

Пошук в новинах   

культура

Святковий флешмоб у Сокалі

Святковий флешмоб у Сокалі
Святковий флешмоб у Сокалі

Сьогодні, напередодні 24 річниці Незалежності України, сокальчани були  приємно здивовані. Маленькі патріоти у національному вбранні крокували містом. Вихованці ДНЗ №5 "Сонечко", завідувач Венгерак Людмила Іванівна, влаштували сюрприз для перехожих в центрі міста.

У вишиванках із квітами, кульками, стрічками і прапорцями в руках вони так щиро, віддано та енергійно співли  та танцювали для глядачів. Акомпонувала їм на акордеоні Відмінник освіти України музичний керівник садочка Лариса Євгенівна Кобрін.

Людмила Іванівна задавала діткам та глядачам різноманітні загадки, присвячені нашій історії, культурі, а за правильну відповідь дарувала зразки вишивок. Особливо захопливим було виконання маленькими українцями державного гімну та щирі вигуки "Слава Україні! Героям слава!" .

Повертаючись до стін рідного садочка, дітки продовжили радувати сокальчан, виконуючи дорогою під акордион українські пісні.

Щиро вдячні усім, хто організував і брав участь у флешмобі. Ви подарували усім надзвичайні емоції!

Святковий флешмоб у Сокалі
Святковий флешмоб у Сокалі
Святковий флешмоб у Сокалі ДНЗ №5
Святковий флешмоб у Сокалі ДНЗ №5 "Сонечко"
Святковий флешмоб у Сокалі ДНЗ №5
Святковий флешмоб у Сокалі ДНЗ №5 "Сонечко"
Святковий флешмоб у Сокалі ДНЗ №5
Святковий флешмоб у Сокалі ДНЗ №5 "Сонечко"
завідувач ДНЗ №5
завідувач ДНЗ №5 "Сонечко" Венгерак Людмила Іванівна
Святковий флешмоб у Сокалі ДНЗ №5
Святковий флешмоб у Сокалі ДНЗ №5 "Сонечко"
Святковий флешмоб у Сокалі ДНЗ №5
Святковий флешмоб у Сокалі ДНЗ №5 "Сонечко"

^

Юлія Сорочук
_

суспільство

Допомога воїнам АТО

Допомога воїнам АТО
Допомога воїнам АТО

В нинішній непростий час, час випробовувань на нашій Українській землі, напевно немає таких людей, які б байдуже ставились до сьогоднішніх трагічних подій. Тисячі воїнів стали на захист нашої Вітчизни, а весь український народ показує свою підтримку тим, хто живий.

В черговий раз волонтери Громадської організації «Допомога і турбота» Турішин Михайло, Товарянський Юрій, Фарина Іван, Ґужельник Євген, Захватов Петро, Бензяк Віктор, Оксана Товарянська,  Базило Андрій збирали чергову допомогу землякам на передову. До доброї справи волонтерів Громадської організації «Допомога і турбота» також долучилися жителі району – громади сіл Борок і Романівка, ТОВ "Галичхутро" (в особі директора Мухи В.П.), Бендюзька бойня, приватні підприємці Червоноградського ринку, приватні підприємці Сокаля та району, лісники Сокальського лісництва, Сокальський лісгосп, директор аптеки "Провізор" Мандрик Ю., Комарницький В. та інтернет провайдер Bestlink. Висловлюємо щиру подяку усім за виявлене милосердя та надану допомогу!

20 серпня, напередодні Дня Незалежності України,  Юрій Вишневський та Юрій Товарянський повезли зібрану допомогу (продукти, мясні вироби, стіл медичний, колеса для швидкої допомоги та колеса для автомобіля швидкого реагування) для наших захисників в Артемівськ і Попасну для 30 ОМБР та добровольчого батальйону «Київська Русь».

За доброю християнською традицією освячення вантажу здійснив о.Василь Партика, настоятель церкви Благовіщеня Пресвятої Богородиці м.Сокаль.

Хтось може сказати, що допомога воїнам АТО– це завдання держави. Так це правда, але, нажаль, в цьому питанні вона виявилася не достатньо сильною, а армія розграбованою. Роками ми жили в мирі і не очікували нападу і загарбницьких бажань від нашого найближчого сусіда. Але так сталось. І якщо ми будемо стояти осторонь, ця війна може розтягнутись на роки.  Не втрачаймо віри і зробімо все можливе. З нами воля, з нами віра, з нами Бог.

^

Михайло Турішин
ГО "Допомога і турбота"

бібліотечні новини

зустріч з Мирославом Дочинцем
зустріч з Мирославом Дочинцем


20 серпня 2015 року в читальному залі Сокальської центральної бібліотеки для дорослих відбулась зустріч з українським письменником, лауреатом національної премії України ім.Т.Г.Шевченка, членом національної спілки письменників України і Асоціації українських письменників Мирославом Дочинцем.

Це була напрочуд хвилююча зустріч з неповторним прозаїком-мислителем, адже його книги люблять, читають на одному подиху, бо несуть вони світло, мудрість, красу, а саме головне, вони звеличують людські серця і зроджують в душах надію, віру, честь, гідність... Про його життєвий і творчий шлях розповіла завідуюча відділом обслуговування ЦРБ Світлана Халупник. Слухачі, а це були люди різного віку, з інтересом слухали розповідь Мирослава Дочинця про його знайомство з закарпатським мудрецем Андрієм Вороном, про історію написання книг про нього, про те, наскільки важливо створювати такі книги, які б будили почуття.

Про свою творчість сказав так:„Кожного разу, починаючи книгу, до кінця я навіть не знаю, чим вона закінчиться. Я живу серед своїх героїв, вони ведуть мене за собою та щоразу чогось вчать. Тобто кожен роман – це конспект певного духовного піднесення”.

Можна сказати, що в цей день ми щедро напоїли свої душі з криниці відвертості, мудрості, шляхетності.

^

http://sokal-crb.blogspot.com/

Інтернет-центр
Сокальська центральна бібліотека

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:32, 22 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567