** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::21.09.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    21 вересень 2008 року

Пошук в новинах   

анонс

Запрошуємо відвідати  захід присвячений Вшануванню Чудотворної ікони Сокальської Божої Матері Потішення, який відбудеться в неділю, 21 вересня, о 15.00 год в приміщенні Сокальського музею "Людина. Земля. Всесвіт".   Щиро раді Вас бачити.На  захід запрошена гостя з Польщі (м.Грубешів), поетеса Станіслава Бурда. В її поетичному доробку є вірші

присвячені Сокальській Богородиці.

 Пані Станіслава Бурда (з дому Міхалек) народилась 3 жовтня 1930 року в Закшові (біля Тарнова). Середню освіту здобула в м.Тарнові.

У 1951-53 роках навчалась у Любельському Католицькому Університеті, маністратуру закінчила у 1966 році у Вищому Педагогічному інституті у м.Кракові.

З 1954 року Грубешув стає її “рідною пристанню над Гучвою”, як говорить сама поетеса в одному зі своїх віршів. На протязі 48 років пані Станіслава викладає польську мову в середніх школах м.Грубешова. За викладацьку працю, культурно-публіцистичну діяльність одержала багато народ Міністерства освіти.

З 1991 року побачили світ чудові збірки поезії пані Станіслави “Зустріч в часі”, “Слід існування”, ”Хрест і талісман”, “над берегом мовчання”, “Пристань над Гучвою”, “Псалми єдання”, “Безіменні птахи”, “Слово про надію” та ін.

З 1992 року п.Станіслава належить до Літературного Клубу грубешівської землі, з 1996 року є членом Союзу польських літераторів, а також польсько-американської Академії поетів.

^

Музей
"Людина. Земля. Всесвіт"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:26, 26 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567