анонс
|
Вебінар у рамках реалізації спільного проекту, метою якого є надання інформації виборцям |
|
Шановні краяни!
Програма «Бібліоміст», IREX/Україна, і Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) планують проведення вебінару 21 вересня (понеділок) 2015 р. у рамках реалізації спільного проекту, метою якого є надання інформації виборцям, як проходитимуть місцеві вибори 25 жовтня, і як вони можуть реалізувати свої виборчі права.
Запрошуємо Вас до участі у вебінарі, який відбудеться 21 вересня 2015 року з 12:00 до 13:30 онлайн в читальній залі Рокитнівської районної бібліотеки.
Протягом вебінару будуть розглянуті наступні блоки питань:
1.Загальна інформація щодо виборів;
2.списки виборців та перевірка наявності виборця у них;
3.день голосування;
4.особливості нового закону (вибори мерів міст у два тури, гендерні квоти, процедура обрання представників);
відповідальність за порушення виборчого законодавства;
5.особливості роботи з виборцями.
Не пізніше 11:40 зайдіть на сторінку вебінару за посиланням Крім того, після вебінару, просимо заповнити електронний опитувальник, який буде доступний на тій самій сторінці.
^
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005549111807
Інтернет-центр
Сокальська центральна бібліотека
суспільство
За кошти обласного бюджету у с. Волсвин буде облаштовано дитячий ігровий майданчик.
|
За кошти обласного бюджету у с. Волсвин буде облаштовано дитячий ігровий майданчик. |
|
Львівська обласна рада 17 березня 2015 року на ХХХІІІ сесії VІ скликання рішенням №1328 затвердила Програму облаштування дитячих ігрових майданчиків у сільській місцевості Львівської області на 2015 рік.
Мета Програми – забезпечити дітям та їхнім батькам можливість змістовного й активного дозвілля шляхом облаштування дитячих ігрових майданчиків у сільських населених пунктах Львівської області.
На місцевому рівні реалізацію Програми здійснює районна державна адміністрація.
Упродовж 2015 року в кожному районі області буде встановлено дитячий ігровий майданчик, доступний в т.ч. й для дітей з інвалідністю, місце розташування яких визначено спільним рішенням управління молоді та спорту облдержадміністрації, відповідними райдержадміністраціями, виконавчими комітетами, сільськими та селищними радами за умови співфінансування їх облаштування з відповідних місцевих бюджетів.
На Сокальщині такий ігровий майданчик упродовж вересня-жовтня буде облаштовано у с. Волсвин. На це з обласного бюджету виділено 24 349 гривень.
^
Юлія Сорочук
_
спорт
|
Наші спортсмени з особливими потребами вибороли 9 призових місць на обласній Спартакіаді |
|
Наші спортсмени з особливими потребами вибороли 9 призових місць на обласній Спартакіаді
17-18 вересня на базі ОЛК «Ровесник» у с. Бендюга відбулась ХХVIІІ Спартакіада людей з інвалідністю Львівщини, організатором якої були Львівська обласна асоціація інвалідів та Львівський обласний центр «Інваспорт». Змагання проводились із 10 видів спорту: дарст, шахи, шашки, настільний теніс, легка атлетика, перегони на візках, бомбаскет, армреслінг та бочія. На урочистому відкритті із привітальним словом виступили голова Львівської обласної асоціації інвалідів Леонід Тарасенко, директор Львівського регіонального центру фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» Мирослав Ніколаєв, заступник голови Львівської ОДА Андрій Корнат, начальник відділу молоді та спорту Сокальської РДА Андрій Мандрик, заступник голови Червоноградської міської ради Ігор Корнат, директор з кадрів і соцпитань ДП «Львіввугілля» Іван Войценко, начальник управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Львівській області Орест Климкович.
У Спартакіаді взяли участь близько 250 спортсменів з інвалідністю.Збірну команду Сокальщини представляли 10 спортменів з інвалідністю, членів Сокальської районної асоціації інвалідів, які попередньо брали участь у постійних тренуваннях в організації. Це Штикало Христина (м. Сокаль), Тарасюк Тетяна (смт. Жвирка), Батюк Юлія (м. Сокаль), Бродюк Олександр (с. Забужжя), який зайняв ІІ місце із армреслінгу, Кальмук Руслана (м. Сокаль) зайняла ІІІ місце із армреслінгу, Лучков Дмитро (м. Сокаль) – ІІ місяце із стрибків у довжину, Мельник Іван (с. Сілець) – І місце із перегонів на візках дистанцією 30 м, Онишкевич Ярослав (с. Двірці) – І місце із армреслінгу та ще одне І місце із перегонів на візках, Кононова Оксана (с. Забужжя) – І місце у перегонах на візках та І місце із настільного тенісу. Команда Сокальщини здобула перше місце із бочії. Також Федашко Богдан із м. Сокаль взяв участь у творчому фестивалі із піснею «Два кольори», за що отримав похвальну грамоту. Вироби учасників гуртків бісероплетіння, виготовлення свічок та вишивки у Сокальській асоціації інвалідів були представлені на виставці виробів ручної роботи.
Для людей з особливими потребами спорт відіграє дуже важливу роль. Це не тільки фізичний, а й особистісний розвиток людини. Спорт розширює коло друзів, відкриває нові світи та нові погляди на життя. Якщо через певні вади здоров’я сьогодні часто буває важко реалізувати себе в житті, то заняття певними видами спорту стає чудовою можливістю знайти себе. Сьогодні в Україні проводяться змагання для людей з інвалідністю із різних видів спорту. Сокальщина стала одною із перших у Львівській області, яка цього року розпочала тренування для усіх бажаючих людей з інвалідністю. Цьому наші спортсмени завдячують відділу молоді та спорту Сокальської РДА, за сприяння якого було введено посаду інструктора – реабілітолога у КЗ СРР ЛО «Фізкультурно – спортивний комплекс «Сокіл», чий працівник щопонеділка у с. Опільсько, щовівторка та щочерверга в асоціації інвалідів (м. Сокаль, вул. Чайковського, 42. Тел. 7-37-64), в середу та п’ятницю – у с. Савчин проводить безкоштовні тренування із легкої атлетики, дартсу, метання м’яча, шахів, шашок, заняття в тренажерному залі та ін. Це чудова нагода покращити своє здоров’я, показати себе та знайти свій шлях у житті.
Дуже часто, у своїй роботі ми стикаємось із людьми, які скаржаться на життя та свою інвалідність. Але ми також зустрічаємо і людей із дійсно складною формою інвалідності, які ні на що не скаржаться. Вони виходять з дому, спілкуються із людьми навіть тоді, коли їм важко говорити. Вони шукали себе та знайшли для себе якесь заняття, не замкнувшись в собі. Саме тут надзвичайно важливу роль відіграють батьки дітей та молоді з інвалідністю. Найбільше, що батьки можуть зробити для своєї особливої дитини – це не дозволяти їй сидіти вдома. Це потрібно робити ще до настання підліткового віку, коли молода людина вже сформувала свою певну думку та придумала ряд комплексів для себе. Доросла людина з фізичними чи розумовими вадами, яка має куди вийти із дому, вміє щось робити самостійно без допомоги батьків та має з ким і про що поспілкуватись за межами свого дому, ніколи не буде скаржитися на життя. Особливо коли влада разом із громадськими організаціями ідуть на зустріч та пропонують свою допомогу. Потрібно використовувати кожен момент і кожну можливість для щастя своїх дітей.
Районні, обласні змагання та багато інших заходів для людей з інвалідністю проводяться щороку. Тому у кожного є можливість звернутися в асоціацію інвалідів, взяти участь у цих заходах та досягнути чудових результатів, як у спорті, так і у житті.
|
Наші спортсмени з особливими потребами вибороли 9 призових місць на обласній Спартакіаді |
|
|
Наші спортсмени з особливими потребами вибороли 9 призових місць на обласній Спартакіаді |
|
|
Наші спортсмени з особливими потребами вибороли 9 призових місць на обласній Спартакіаді |
|
|
Наші спортсмени з особливими потребами вибороли 9 призових місць на обласній Спартакіаді |
|
^
ФСК "Сокаль"