** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::21.10.2010

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    21 жовтень 2010 року

Пошук в новинах   

культура

Презентація у Львові

 Днями, в дитячій бібліотеці №13 міста Львова відбулася творча зустріч з Ольгою Пенюк  - Водоніс, відомою сокальською поетесою і композитором, на якій   були  присутні  учні початкових класів школи № 4 м. Львова  та  їх батьки.

Авторка презентувала свою нову книжку для дітей «У пошуках веселки». Присутні  змогли  познайомилися  не тільки  з поетесою  а і з художником Андріаном Банахом, який оформляв це видання. Учням було цікаво слухати і спілкуватися  з  митцями. Вони розповідали  про цікаву  роботу  над проектом. З великим   інтересом  присутні    слухали  вірші та  пісні  у  виконанні автора, задавали  багато питань, цікавились новими творчими планами. Учні   прийшли  на цю зустріч не з  пустими руками, а з музичним подарунком для авторів.

Вони підготували музичні номери, які  чудово  виконали   вокальні ансамблі  1, 2  і 3 класу. Наприкінці зустрічі  діти  мали можливість  придбати книжки  та пісенники з автографами  авторів.^

Валері Кюнеп
дописувач

культура

Всеукраїнське об’єднання «Письменники Бойківщини»  вшанувало  Каменяра

 

Днями у читальному залі Самбірської центральної районної бібліотеки для дорослих Львівської області відбулася  16 конференція Всеукраїнського об’єднання «Письменники Бойківщини» присвячена творчості Івана Франка.

Вступне слово про   Івана Франка   виголосила голова об’єднання «Письменники Бойківщини» Любов Рудавська-Вовк.У програму святкування  були включені вірші поета, які читали переможці різних конкурсів читців. Було  виконано пісні на слова поета, які давно стали популярними і дехто їх навіть вважає народними. Думками про роль, місце і значення поета-бунтівника в українській літературі поділилися члени об’єднання «Письменники Бойківщини».

Всеукраїнське об’єднання « Письменники Бойківщини» створене 18 липня 2003 року. Очолює об’єднання Любов Рудавська-Вовк - поетеса з м. Самбора Львівської області. Серед  60 членів об’єднання є члени Національної спілки письменників України, Української Асоціації письменників, Національної спілки журналістів України, члени та керівники регіональних творчих товариств, активісти різноманітних культурних громадських організацій України та зарубіжжя. В об’єднанні проводяться конкурси: літературний – імені І. Франка, фольклорно – етнографічний конкурс «Бойківський світ» імені Михайла Зубрицького. В об’єднанні впроваджено реєстр достойників «Золотого фонду Бойківщини». Об’єднання співпрацює з творчими особистостями (художниками, композиторами, співаками та ін.), які популяризують творчість письменників та поетів  на різних теренах України та зарубіжжя.

 

Приємно відзначити що на цій конференціЇ було прийнято нових членів  об’єднання «Письменники Бойківщини», якими стали  академік,  член спілки письменників Україні Михайло Замомля, та відома  сокальська поетеса та композитор, член Української асоціації письменників Ольга Пенюк – Водоніс. Радіємо  успіхам нашої землячки.

^

Валері Кюнеп
дописувач

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
04:12, 24 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464