** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::21.12.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    21 грудень 2006 року

Пошук в новинах   

влада

18 грудня перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації В.Бойко провів нараду з керівниками управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівниками підприємств, установ та організацій району. Розглядалися питання про виконання районного бюджету, про формування плану соціально-економічного розвитку району, про стан злочинності та правопорушень за тиждень; про створення нових робочих місць; про стан заборгованості з виплат заробітної плати в районі; про стан проплати за енергоносії бюджетними організаціями та населенням. Як зазначила на нараді начальник фінансового управління райдержадміністрації С.Ксьонжик станом на 18 грудня районний бюджет виконано на 101,4% (його виконали 19 місцевих рад з 37).

^

РДА
Сокальська РДА

культура

Конкурс «Різдво-2007»

Святково, яскраво, урочисто і піднесенно проходив 20 грудня в

Конкурс «Різдво-2007»
Конкурс «Різдво-2007»
СЗОШ № 4 районний заключний другий тур конкурсу «Різдво-2007». Школи району представляли виступи учасників в різних номінаціях: вокал (солісти, дуети, тріо, вокальні ансамблі, хорові колективи), художнє читання, літературно – музичні композиції, танцювальні колективи.

Конкурс «Різдво-2007»
Конкурс «Різдво-2007»
Серед солістів – вокалістів 3 вікових категорій яскраво виступили : Рачинський Андрій (м.Великі Мости, ліцей), Полюшинська Іванна ( Забузька СЗОШ), Ровецька Анастасія (БУТ м.Сокаль), Грицай Софія (СЗОШ №2),

Конкурс «Різдво-2007»
Конкурс «Різдво-2007»
Федячко Ірина (СЗОШ с. Поториця), Волошин Оксана(СЗОШ №4), вокальний дует (СЗОШ с. Стенятин), вокальне тріо (м.Великі Мости, ліцей) , вокальне тріо (гімназія м.Сокаль), хоровий колектив СЗОШ №3, хоровий колектив №4, вокальний ансамбль СЗОШ №3 та інші.Конкурс «Різдво-2007»
Конкурс «Різдво-2007»
Цікаві літературно-музичні композиції представили на суд глядачів: СЗОШ с. Муроване - сценка «Коза», СЗОШ №2 – театральне дійство «Славимо Хреста» та гімназія м Сокаль - літературно-музична композиція «Морозенко».


Конкурс «Різдво-2007»
Конкурс «Різдво-2007»
Серед читців слід відзначити гарні артистичні виступи Покотило Оксани (СЗОШ№2), Михалевського Володимира (СЗОШ№5), Софійки Журавінської (школа-сад «Соколятко»).Конкурс «Різдво-2007»
Конкурс «Різдво-2007»
Порадували глядачів і прекрасні яскраві виступи танцювальних колективів «Престиж» БУТ м. Сокаль, СЗОШ №3, СЗОШ с. Жвирка, СЗОШ №2, які стали справжньою окрасою цього святкового дійства. Найкращі колективи приймуть участь в святковому гала концерті в Сокальському РБК, який відбудеться 8 січня 2007 року.

Член журі, композитор Ольга Пенюк

^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
20:27, 21 травня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567