** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::22.02.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    22 лютий 2006 року

Пошук в новинах   

влада

У середу в Народному домі Сокаля відбулася трансляція Всеукраїнської селекторної наради з питань виборів 26 березня 2006 року. На порядку денному питання організації підготовки та проведення виборів Народних депутатів України на відповідних виборчих округах, забезпечення діяльності ОВК, ТВК та інші питання.

Проводив її голова ЦВК Ярослав Давидович. До участі в роботі наради були запрошено голови ОДА, РДА, керівники регіональних, районних робочих груп обліку виборців, голови та секретарі ОВК і ТВК, керівники територіальних та місцевих органів МВС, міністерств юстиції, фінансів, транспорту і зв’язку, праці і соцзахисту, державного казначейства, ДПА, КРУ і державного департаменту України з питань виконання покарань. Опісля завершення Всеукраїнської відбудеться обласна нарада з питань проведення виборів на теренах Львівщини.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

влада

Круглий стіл на тему “Дозвільний офіс – на допомогу підприємцю” запланований на п’ятницю 24 лютого в Сокальській РДА. До участі запрошуються підприємці та керівники підприємств усіх форм власності, в його роботі візьмуть участь також представники дозвільного офісу: управління економіки РДА, санстанції, пожежної частини, відділу архітектури, управління земельних ресурсів, екологічної служби та електромережі.

Метою круглого столу є інформування громадськості про послуги “Єдиного дозвільного офісу” в Сокалі, робота якого, за твердженнями організаторів, спростить процедуру отримання погоджень та дозволів особами, які займаються бізнесом. Захід проходитиме в малій залі Сокальської РДА. Початок об 11 год.

Якщо ви бажаєте взяти участь в заході звертайтесь в Сокальську агенцію регіонального розвитку за тел 2-87-74, або зголошуйтесь за адресою м.Сокаль, пл. С.Стрільців, 18.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

здоров'я

Фахівці вважають Сокальський та Кам’янко-Бузький райони найзагрозливішими щодо можливості занесення пташиного грипу на територію України, оскільки через ці райони пролягатиме міграційних шлях птахів.

Про це під час засідання протиепізоотичної комісії повідомив заступник начальника Львівського обласного управління ветеринарної медицини Ярослав Наличник. „Поки ми вважаємо Сокальський та Кам’янко-Бузький райони найзагрозливішими, оскільки на Сокальщині протікає річка Західний Буг, а на території Кам’янко-Бузького району знаходиться ТЕЦ, де вже не один раз виявляли мертвих лебедів, проте поки аналізи не підтверджували наявність пташиного грипу в крові птахів”, - сказав пан Наличник. За його словами, зараз потрібно залучати до співпраці фахівців-орнітологів із Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького та вивчати шляхи міграції птахів навесні.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:13, 12 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464