** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::22.05.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    22 травень 2008 року

Пошук в новинах   

влада

21 травня т.в.о. голови Сокальської райдержадміністрації І.Бережницький провів нараду по питання водопостачання та водовідведення та впорядкування тарифів на послуги МКП "Сокальводоканал" у бік зниження.


У ній взяли участь заступники голови райдержадміністрації В.Бойко та М.Христинич, спеціаліст відділу містобудування, архітектури та ЖКГ М.Бугай, спеціаліст управління економіки О.Юзефик, директор МКП "Сокальводоканал" А.Жовнерович, спеціалісти цього підприємства. І.Бережницький наголосив на безпідставності підняття тарифів на водопостачання та водовідведення та зобов"язав керівництво МКП у трьохденний термін вивчити питання щодо їх зменшення (з 1.54 грн. за 1м3 до 1.30 грн.)
^

РДА
Сокальська РДА

влада

21 травня міський голова Сокаля П.Савчук провів нараду з керівниками житлово-комунальних підприємств міста. У ній взяли участь заступник міського голови Сокаля В.Козакевич, директор МКП “Сокальтеплокомуненерго” В.Кіпень, директори МКП “Водоканал” А.Жовнерович та КП “Сокальжитлокомунсервіс” Б.Леськів, начальник Сокальського УЕГГ П.Савчук, спеціаліст відділу містобудування, архітектури та ЖКГ М.Бугай, представники Сокальського РЕМ та інші.Основними питаннями, які розглядалися на нараді були: про стан проплати населенням за комунальні послуги; про підготовку до Дня міста; про тарифи на водопостачання та водовідведення; про ліквідацію вуличної торгівлі; тощо.


^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:11, 26 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567