** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::22.05.2009

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    22 травень 2009 року

Пошук в новинах   

влада

20 травня на Сокальщині побувала делегація з Республіки Польща на чолі зі старостою Томашівського повіту Яном Ковальчиком та віце-старостою Грубешівського повіту Лєшеком Червонкою. В райдержадміністрації відбулася зустріч, у якій взяли участь польські гості, а також голова райдержадміністрації І.Бережницький, голова районної ради О.Солодяк, заступники голови райдержадміністрації С.Крут, М.Христинич та О.Зарічна, начальник відділу містобудування, архітектури та ЖКГ М.Баралус, начальник управління Держкомзему у Сокальському районі С.Шевчук, заступник Сокальського міського голови Л.Чабан, Белзький міський голова І.Калиш та інші. Метою зустрічі був розгляд перспектив відкриття міжнародного пункту пропуску Белз – Будинін.


На зустрічі відзначалося, що головними перевагами відкриття цього пункту будуть економічне зростання через розвиток підприємництва та транскордонних контактів, створення сприятливих умов для розвитку підприємств і залучення зовнішнього капіталу та інвестицій, покращення матеріального становища жителів, збільшення кількості робочих місць, а також розвиток духовної та культурної спадщини регіону. Було вирішено українській та польській сторонам протягом 10 днів підготувати необхідні документи щодо доцільності відкриття міжнародного пункту пропуску Белз – Будинін.


^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

З 14 по 25 травня на Сокальщині державтоінспектори проводять операцію «Прихований номерний знак», метою якої є виявлення транспортних засобів, що використовують номерні знаки з порушенням вимог статті 121. ч.5 - повідомив радіо «Сокаль» начальник районного відділу ДАІ Андрій Коцур.

За його словами, під час проведення данного відпрацювання інспектори будуть особливо звертати увагу на наявність номерних знаків, на місце їх закріплення, відповідність стандартам.

Окрім того, також вважається порушенням якщо номерний знак є забруднений або закритий іншим предметом, що не дозволяє чітко визначити його символи з відстані 20 метрів, перевернутий або неосвітлений.

Вже з початку операції «Прихований номерний знак» державтоінспектори виявили двох водіїв-порушників, на яких складено адмінпротоколи та накладено штрафи, що становить від 170 до 255 гривень.

Також, впродовж травня по Сокальщині проводиться ще одне відпрацювання «Нетверезий водій – злочинець» і вже з початку місяця працівниками ДАІ виявлено 13 таких горе-водіїв. До речі за таке порушення передбачено штраф в сумі від 2 тисячі 550 гривень до 3 400 грн.

Якщо ж людина не спроможна оплатити такі кошти її позбавляють права керування транспортним засобом терміном 1-2 роки або скеровують на громадські роботи чи визначають таку міру покарання, як адмінарешт від 7 до 10 діб.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
07:45, 4 лютого 2023 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567