** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::23.04.2009

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    23 квітень 2009 року

Пошук в новинах   

економіка

 

На Сокальщині із офіційним візитом співпраці побувала делегація  експертів та представників програми TASIS.

Зустріч відбулася в приміщенні ДП «Львіввугілля», так як проект програми TASIS направлений на покращення ситуації  вугільної галузі.

 

На зустрічі були присутні представники ДП «Львіввугілля», директори шахт, профспілок,голова Сокальської РДА, Червоноградської міської ради, Сокальського та Червоноградського Центрів Зайнятості, Сокальської Агенції та ін.

 

Експерти проекту на протязі 2009 р планують вивчити проблеми вугільної галузі Львівщини. На основі аналізу розробити стратегію розвитку вугільної промисловості.

Також буде підготовано рекомендації, щодо розвитку Сокальщини при закритті шах.Важливим у цьому проекті є соціальний компонент, який передбачатиме перекваліфікацію та фахову підготовку гірників, розвиток підприємницьких ініціатив, створення фонду розвитку, який працюватиме як мережа допомоги сільським громадам

 

 

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

економіка

 

Польська дорадча служба, Сокальська Агенція регіонального розвитку та Жовківська дорадча служба реалізують спільний українсько-польський проект: «Нова модель українського сільського дорадництва для професійної перекваліфікації селян».

 

В рамках даного проекту проводяться навчання сільськогосподарських дорадників а це: представники Сокальської Агенції, управління агропромислового розвитку Сокальської РДА, фермери та підприємці, які працюють в галузі сільського господарства.


Учасники програми Жовківського та Сокальського районів пройдуть практично-стажувальний курс  занять в Україні та Польщі.


Також буде підготовано навчальний посібник-порадник  для  сільських жителів спільно із науковцями та експертами України та Польщі. По завершенні  програми учасники

 Жовківського та Сокальського району отримають сертифікати, та будуть працювати над створенням сільськогосподарської дорадчої служби в м.Сокаль


^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
06:58, 4 лютого 2023 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567