** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::23.04.2019

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    23 квітень 2019 року

Пошук в новинах   

анонс :: центр


Онлайн трансляція. 21 квітня 2019 р. початок 20:00

трансляція наживо

Безперервне засідання окружної виборчої комісії щодо встановлення підсумків голосування у територіальному виборчому окрузі №124 у другому турі виборів  Президента України.

 

^

Адміністратор
-

суспільство

На Сокальщині планується будівництво 4 комунальних сонячних електростанцій
На Сокальщині планується будівництво 4 комунальних сонячних електростанцій

На Сокальщині планується будівництво 4 комунальних сонячних електростанцій

На Сокальщині планується будівництво 4 комунальних сонячних електростанцій загальною потужністю 15,2 МВт.

22 квітня відбулася спільна нарада керівництва Сокальської районної державної адміністрації та Сокальської районної ради за участю керівників органів місцевого самоврядування за головуванням голови Сокальської райдержадміністрації Андрія Дяченка, де було обговорено дорожню карту впровадження проектів з будівництва комунальних сонячних електростанцій в Сокальському районі.

У 2018 році було виділено кошти з районного бюджету та розроблено детальні плани під комунальні сонячні електростанції. В цьому році Сокальська районна рада прийняла Програму розвитку альтернативної енергетики на 2019-2020 роки, якою передбачені кошти для виготовлення проектів земельних відводів та стадій-проектів по будівництву електростанцій.

Ініціювали дані роботи - голова Сокальської районної ради Микола Пасько та голова постійної депутатської комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій Андрій Сенюк.

Будівництво комунальних електростанцій планується на території Белзької, Великомостівської міських рад та Тартаківської, Корчівської, Хоробрівської сільських рад Сокальського району.

Основною метою впровадження даних проектів є розвиток альтернативної енергетики на території Сокальського району, збільшення генеруючих потужностей комунальних підприємств з виробництва альтернативної енергії, зменшення викидів вуглекислого газу в атмосферу, стабілізація стану навколишнього природного середовища, збільшення надходжень коштів в місцеві бюджети, запровадження та використання нових технологій в межах Сокальського району, створення нових робочих місць.

 

^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

Урочиста відправка призовників
Урочиста відправка призовників

Урочиста відправка призовників

22 квітня у Сокальському райвійськкоматі відбулася урочиста відправка призовників до лав Збройних Сил України. Юнаків прийшли привітати заступник голови Сокальської райдержадміністрації Микола Поліщук, військовий комісар району, майор Любомир Бродюк, головний спеціаліст відділу молоді та спорту РДА Андрій Мандрик. Отець Володимир Жарський благословив майбутніх воїнів

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
06:28, 15 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464