** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::23.06.2005

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    23 червень 2005 року

Пошук в новинах   

суспільство

Засідання опікунської ради відбулось 22 червня в Сокальській РДА. В цей день опікунська рада, в яку входять фахівці ЦССМ, соцзахисту, відділу освіти, начальник служби у справах неповнолітніх РДА, юрист, представники правоохоронних органів та охорони здоров`я, заступник голови РДА, розглянули 6 заяв, серед яких заяви батьків, щодо зміни прізвищ їх неповнолітніх дітей, а також позбавлення батьківських прав, направлення дітей-сиріт у школу – інтернат.Зазвичай більшість таких проблем виникає після розлучень, в результаті чого страждають діти. Секретар опікунської ради, спеціаліст відділу освіти Любов Тот, каже, що роботи в опікунській раді щоразу збільшується. Заяви стосуються переважно збільшення зустрічей розлучених батьків з дітьми, зміна прізвищ, бажання одного із батьків, після розлучення, брати якомога більшу участь у вихованні дитини.Безпосередньо діти у засіданні участі не беруть. Проте, пані Тот каже, що на пріоритет винесено, звичайно ж, інтерес дитини, а також збереження сім`ї та родинних стосунків. Основне ж завдання - допомогти дитині та забезпечити їй якнайкращі умови.служба інформації ТРК “Сокаль”


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Головний редактор часопису “Храм серця” Олена Покотюк як представник проекту громади Сокаля “Добробут кожної людини – запорука демократії” та Валерiй Шажко, виконуючий обов`язки директора проекту "Розвиток територіальної громади м.Червонограда", голова ГОО "Плеяда" відбули до Пiвнiчної Iрландiї.Майже двотижнева поїздка носить навчальний характер. Представники Сокаля і Червонограда перейматимуть досвід територіальних громад міст Дублін, Белфаст, Дерi Сiтi, інших, перебування в яких передбачено програмою візиту. Заплановані зустрічі з представниками тамтешніх громадських організацій, органів влади, а також іншими представниками, які залучені до реалізації програм, подібних до проектів в Сокалі і Червонограді, повідомляє червоноградська міська газета “Новини Прибужжя”.До складу групи, що відбула в Пiвнiчну Iрландiю, входять по 5 представників Львівщини і Донецької області, а також 10 киян.


 


служба інформації ТРК “Сокаль”


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

здоров'я

23 червня близько 5-тої години вечора рятувальники Сокальського райвідділу міністерства надзвичайних ситуацій виїзджали на виклик за адресою вул. Героїв УПА 53. 2-ох річна дитина зачинила двері на балкон, в той час як там перебувала її мати. Батька, в цей час в квартирі не було та й потрапити згодом всередину він не зміг, адже відчинити двері не давав ключ, вставлений в замок зсередини квартири. Ця пригода трапилась у квартирі, розташованій на 3-тьому поверсі, тож на допомогу викликали рятувальний загін СДПЧ №14. Вони професійно впорались із поставленим перед ними завданням. В результаті ніхто не постраждав, і на щастя з дитиною, яка протягом певного часу перебувала сама у квартирі - нічого не трапилось.служба інформації ТРК “Сокаль”


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:02, 30 листопада 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464