** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::24.05.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    24 травень 2011 року

Пошук в новинах   

суспільство

24 травня 2011 року V сесія VI скликання Львівської обласної ради ( РІШЕННЯ № 170 від 24 травня 2011 року) затвердила  Програму проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку
на 2011 – 2015 роки. Мета  Програми - проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку на 2011 – 2015 роки  - полягає в сприянні територіальним громадам сіл, селищ, малих міст у вирішенні місцевих проблем та створення умов для сталого розвитку громад шляхом  проведення щорічного  конкурсного відбору мікропроектів місцевого розвитку відповідно до пріоритетних напрямків Конкурсу з їх дофінансуванням за рахунок субвенції обласного бюджету місцевим бюджетам.  
       Пріоритетними напрямками Програми є:
1.Роботи пов’язані з охороною навколишнього середовища, в тому числі попередження забруднення річок, озер, повітря.
2.Збереження наявних та створення нових парків, скверів, та інших об’єктів зеленого будівництва.
3.Застосування енергоефективних технологій на об’єктах, будинках та комплексах населених пунктів.
4.Реконструкція, будівництво, облаштування об’єктів соціально-культурного призначення.
5.Сприяння організації дитячих будинків сімейного типу.
6.Збереження історико-культурної спадщини.
7.Реконструкція, модернізація, приведення до належного стану зовнішнього вуличного освітлення.
8.Будівництво та реконструкція споруд для відпочинку та побуту громадян, дитячих майданчиків, пам’яток архітектури, цвинтарів тощо за місцем проживання громадян.
      
         Реалізацію Програми здійснює Конкурсна рада Львівської обласної ради та головне фінансове управління Львівської облдержадміністрації як головний розпорядник коштів Програми,  відповідні місцеві ради та районні державні адміністрації.
     Участь у Конкурсі можуть брати органи самоорганізації населення, громадські організації, ініціативні групи, сільські, селищні та міські ради.
       Реалізація мікропроектів має здійснитися протягом поточного бюджетного року на який передбачаються кошти обласного бюджету для реалізації Програми. Максимальна сума субвенції, яка спрямовується на фінансування мікропроекту, становить 50 тис. грн. Обов’язковою умовою отримання коштів субвенції обласного бюджету є власний внесок Конкурсанта: залучення коштів місцевих бюджетів  та коштів з інших джерел, не заборонених законодавством України до бюджету мікропроекту,  у тому числі й  власний внесок Конкурсанта у вигляді нефінансового внеску (робота, матеріали). Обсяг залучених конкурсантом коштів має становити не менше суми коштів, яку планується залучити з обласного бюджету. У разі, якщо сума реалізації проекту становить понад 100 тис. грн., мають бути надані гарантії щодо забезпечення фінансування надлишкової суми вартості мікропроекту за рахунок коштів місцевих бюджетів (районного, сільського, селищного, міського), спонсорських коштів, власного внеску конкурсанта у вигляді нефінансового вкладу (робота, матеріали).

Конкурс триває з 15 червня по 15 липня 2011 року. Заявки слід подавати до Львівської обласної ради до 16 години 15.07.2011

Докладнішу інформацію можна знайти на сайті Львівської обласної ради та у додатку.
ЛОДА проекти громад

Депутат Львівської обласної ради А.М.Кінах

^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
04:41, 22 січня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464