** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::24.06.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    24 червень 2011 року

Пошук в новинах   

анонс

ГРАФІК   РОБОТИ

ПРОЕКТ

«СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА»

 Центр розвитку Соціального підприємництва м. Сокаль
 
 Адреса:
м. Сокаль,
вул. Шептицького, 45
тел.: 0-257-7-37-66


ГРАФІК РОБОТИ
З 9:00 до 17:00 год

 Центр розвитку Соціального підприємництва м. Львів

Адреса:
м. Львів,
вул. Й. Сліпого, 7
приміщення АТ ЕРСТЕ Банку
тел.: 022-47-62-55

ГРАФІК РОБОТИ
З 9:00 до 15:00 год


^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

економіка

 

 

 УЛьвівській області буде створено мережу громадських організацій для розвитку соціального підприємництва 


В рамках виконання проекту «Підтримка розвитку соціального підприємництва у Львівській області» та розробки стратегії його розвитку у Львівській області Центр соціального підприємництва і Сокальська агенція регіональого розвитку розпочали формування мережі організацій різних форм власності (підприємства, НУО та ін.), які працюють у сфері соціального підприємництва, або яких ця тема цікавить на перспективу. 
Організації об’єднуються у мережу тоді, коли для них суттєво важливим є обмін досвідом та інформацією. Така співпраця допомагає початківцям  швидше набути необхідого досвіду, а тим, хто займається соціальним підприємництвом не перший рік - розширити спектр своїх можливостей. 
Що характерно, (і на це вказує досвід багатьох країн) - діяльність мереж особливо розвинена у тих сферах, де допомога держави не є достатьньою або ж переваги не є очевидними. Соціальне підприємництво в Україні є достатньо новим явищем, проте доцільність його розвитку на наших землях доведена на прикладі інших країн (Росії, Великобританії, Німеччини тощо). Створення мережі організацій, які зацікавлені у соціальному підприємицтві у Львівської області, без сумніву, сприятиме збільшенню їх кількості та розширенню спектру їх діяльності. В процесі розбудови мережі здійснюватиметься обмін думками, ознайомлення із кращим досвідом у нас та з-за кордону як у форматі онлайн-форуму (http://www.agencija.sokal.lviv.ua/forum/), засдіань «круглих столів», так і шляхом дискусій на сторінках періодичних видань – повідомила Ганна Костюк, директор Сокальської Агенції регіонального розвитку, депутат Львівської обласної ради. 
Усім, хто зацікавлений у поглиблені своїх знань щодо соціального підприємництва, правового поля для такої діяльності,  а також бажає знайти партнерів та однодумців, просимо звертатися до Центру соціального підприємництва: м. Львів, вул. Й. Сліпого 7, приміщення Erste Bank (4 поверх, офіс 405) тел. 022-47-62-55, або м. Сокаль, вул. Шептицького 44, тел. 0-257 7-37-66, чи надсилати запитання, пропозиції на ел.пошту (sarr@bis.net.ua).

 

Шановні керівники Громадських організацій, запрошуємо Вас стати Учасником  Мережі «Сприяння розвитку соціального підприємництва  у Львівській області»

        Сокальська Агенція регіонального розвитку   на теренах Львівщини  виконує проект «Підтримка соціального підприємництва у Львівській області». Проект фінансується Фондом «Східна Європа» у партнерстві  із Британською радою в Україні, PricewaterhouseCoopers, та Erste Bankом. 
        В рамках проекту у лютому ц.р  , відкрито Центр розвитку Соціального підприємництва за адресою: м. Львів,  вул. Й. Сліпого 7, офіс 405 (приміщення Ерсте Банку, 4 поверх), та м. Сокаль, вул. Шептицького 44, Сокальська АРР.  
        Основною метою Проекту  є: сприяння розвитку та популяризація соціального підприємництва, шляхом надання  консультативної та  інформаційної  підтримку для осіб, які планують створювати соціальний бізнес, створення бази даних про  діючі соціальні  підприємств, проведення тренінгів, семінарів та промоційних заходів для розвитку та підвищення конкурентноспроможності соціальних підприємств. 
        В країнах ринкової економіки соціальні підприємства є успішною моделлю  впровадження  нових підходів для вирішення соціальних потреб та фінансування соціальних проектів .  В Україні процес розвитку соціального підприємництва  тільки розпочинається. 
        Створення соціального підприємства громадською організацією  дасть можливість  громадським організаціям мати стабільне фінансове забезпечення для реалізації  соціальних проектів, та підвищить спроможність громади до самозабезпечення своїх потреб. 
        Ви маєте власний вагомий  досвід фінансового менеджменту, роботи в громаді, співпраці з органами влади , а можливо і досвід в соціальному підприємництві.  Ваш  досвід є потрібний  для вироблення пропозицій, щодо розвитку соціального підприємництва на Львівщині , організаційної структури та законодавчого забезпечення. 
        Для розробки дієвих пропозицій до концепції стратегії розвитку соціального підприємництва на Львівщині необхідним є  об’єднання зусиль  підприємців, громадських організацій та влади . 
        Запрошуємо  Вас стати Учасником  Мережі « Сприяння розвитку соціального підприємництва  у Львівській області». У додатку цього листа надсилаємо проект Меморандуму. 
        Якщо Ви бажаєте співпрацювати у Мережі громадських організацій Львівщини то прошу Вас надіслати підтвердження на електронну адресу: sarr@bis.net.ua,   із повідомленням: 
«Наша ГО _________________ буде Учасником  Мережі « Сприяння розвитку соціального підприємництва  у Львівській області», а також надайте будь-ласка свої пропозиції до проекту  Меморандуму, який надсилаємо в додатку.

         У липні  2011 року заплановано провести робочі зустрічі та круглий стіл по обговоренню концепції розвитку Соціального підприємництва на Львівщині, на які буде Вас запрошено, а також буде підписано Меморандум Про співпрацю ГО в Мережі « Сприяння розвитку соціального підприємництва у Львівській області.

З повагою координатор проекту Ганна Костюк.

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
05:26, 22 січня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464