** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::24.09.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    24 вересень 2008 року

Пошук в новинах   

влада

В Сокалі відбулася сесія міської ради. Відповідно до порядку денного розглядалося 8 питань з «Різним». За словами секретаря міської ради Тетяни Чугай, в ході засідання розглянуті усі заплановані питання.


Депутати обговорили Положення про порядок передачі в оренду громадянам земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, проте не затвердили його. Натомість вирішили доручити депутатській комісії з земельних питань, архітектури і комунального майна спільно із виконкомом переглянути подані заяви на виділення земельних ділянок під індивідуальне житло. Пропозиції щодо цього будуть передані на розгляд наступної сесії міськради.


В ході розгляду земельних питань, було затверджено акти вибору земельних ділянок, які будуть виставлятися на продаж. Також затверджений проект землеустрою ділянки, виділеної в Сокалі під індивідуальну житлову забудову.


Наступним, депутати розглянули питання «Про хід підготовки до опалювального сезону 2008-2009 років та діючі тарифи на комунальні послуги». Про готовність підприємств та роботу проведену на них розповідали керівники «Сокальжитлокомунсервісу», «теплокомуненерго» і «водоканалу». В підсумку уся інформація була взята до відома, директорам доручено розробити програми розвитку міських комунальних підприємств на найближчі 5 років. Її вони повинні представити не пізніше 1 січня 2009 року. Крім того, в питаннях тарифів, МКП «Сокальжитлокомунсервіс» дано доручення розмістити перелік послуг, які підприємство надає населенню, та ціни на них, у ЗМІ району.


Міські обранці вирішили включити до списку об’єктів, що потребують капремонту, дороги по вулицях Березовського і Макуха, а також дали дозвіл на спорудження в Сокалі пам’ятника Євгену Петрушевичу. Нагадаю, він постане на місці поміж Сокальськими школою мистецтв і міськрадою. Крім того, з бюджету розвитку на будівництво пам’ятника депутати виділили 25 тисяч грн.


В ході засідання також були розглянуті депутатські звернення, заяви і скарги громадян.


Також, в зв’язку із аварійністю, міська рада дала дозвіл на викуп приміщень горища в будинку по вулиці Шевченка, 1. На це була подана заява приватного підприємця, який зобов’язався полагодити дах і саме горище, що в свою чергу припинить руйнування будівлі в цілому.


За словами секретаря міськради, в роботі сесії взяли участь голова Сокальської районної ради Олег Солодяк, прокурор району Віктор Мисяк і головний районний архітектор Мирослава Баралус.
^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:19, 26 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567