** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::24.09.2010

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    24 вересень 2010 року

Пошук в новинах   

влада

23 вересня відбулась робоча поїздка за участю першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Катерини, начальника відділу житлово- комунального господарства, цільових програм та розвитку   інфраструктури управління економіки РДА Олега Олійника, начальника відділу регіонального розвитку, містобудування та архітектури РДА Мирослави Баралус, начальника відділу культури та туризму РДА Лариси Фарин.
Поїздка відбулась з метою огляду об"єктів будівництва виконання робіт яких фінансується з районного бюджету відповідно до програми "Соціально- економічного розвитку Сокальського району на 2010 рік ".

 Було оглянуто: НВК школу-сад в с.Глухів, Народні доми в селах Стаївка, Домашів, Карів, оглянули очисні споруди каналізації в м. Белзі. Визначено: необхідність подальшого фінансування, освоєння виділених коштів та проблемні питання по кожному об"єкту. Одним із важливих питань є виділення додаткових коштів на перекриття в Народному домі с. Карів.

Відтак з метою передбачення коштів в районному бюджеті на проведення даних робіт прийнято рішення  розробити кошторис з метою визначення вартості робіт по перекритті в Народному домі с. Карів, й звернутись до районної ради розглянути на сесії питання щодо передбачення коштів. Під час поїздки проведено обстеження стану автомобільних доріг в цих населених пунктах.

^

РДА
Сокальська РДА

влада

22 головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Ольга Скребуха щоденно  проводить прийом громадян з багатодітних родин для збору пакету  документів для видачі посвідчень батьків та дітей з батодітних сімей.

В районі, згідно реєстру багатодітних сімей, проживає 1237 багатодітних сімей. Станом на сьогодні виписано 194 посвідчення: 52 –батькам, 142- дітям.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:31, 4 серпня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464