** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::24.10.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    24 жовтень 2011 року

Пошук в новинах   

анонс

Шановні колеги!
Запрошуємо Вас  долучитись до  першої Мережі соціального підприємництва у Львівській області.

     Мережа формуєтся Центром соціального підприємництва передбачає міжсекторальну співпрацю організацій різних форм власності (підприємства, НУО та ін.). Запрошуємо організації, яких тема соціального підприємництва цікавить на перспективу, а також є бажання співпрацювати із іншими громадськими організаціями, обмінюватися досвідом, цікавими практиками.
Така співпраця допоможе початківцям  швидше набути необхідого досвіду, а тим, хто займається соціальним підприємництвом не перший рік - розширити спектр своїх можливостей.
    Для долучення в Мережу просимо Вас ознайомитися та надіслати електронним листом на адресу parasolka89@gmail.com підписаний Меморандум про створення Мережі (в додатку).
Перші спільні заходи учасників Мережі відбудуться уже в листопаді, під час яких громадські організації будуть проводити аналіз Програм, що фінансуються з обласного бюджету. Якщо Ви бажаєте долучитися, як  експерт до аналізу програм, надішліть до 5 – го листопада 2011 р повідомлення на ел.пошту: parasolka89@gmail.com, із позначкою: прошу залучити до експерної роботи (можете вказати інформацію у якій сфері Ви можете працювати економіка, культура, екологія, медицина, освіта ін).
    На сайті Сокальської агенції регіонального розвитку діє онлайн-форум з соціального підприємництва, де Ви зможете обговорювати актуальні питання, ознайомлюватись із кращим досвідом у нас та з-за кордону  (http://www.agencija.sokal.lviv.ua/forum/viewtopic.php?t=12161 ) та  знаходити партнерів для співпраці (http://www.agencija.sokal.lviv.ua/forum/viewtopic.php?t=12161), залишивши інформацю про свою організацію. Інформація про організації-учасників Мережі, буде розміщена на сайті лише за їх попередньої згоди. Для цього просимо Вас надсилати контакти та інформацію електронним листом на вказану електронну адресу: parasolka89@gmail.com , за наступною структурою:Назва організаці, мета діяльності, юридична адреса, контакти ін.
     Для одержання більш повної інформації звертайтесь за адресою: м. Львів, вул. Й.Сліпого 7, приміщення ERSTE Банку, 4 поверх (405 офіс), Центр соціального підприємництва або за тел.:247 62 55, 0934224130, або Сокальська Агенція регіонального розвитку, тел 03257 7-37-66

Дякую.
З повагою,

Софія Парасюк,
Центр соціального підприємництва

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
00:59, 17 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464