** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::24.12.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    24 грудень 2008 року

Пошук в новинах   

економіка

    Сокальська Агенція Регіонального розвитку та Хоробрівська сільська рада у грудні розпочали проект:    "Підприємництво пріоритет для розвитку  сільських територій".

     Проект буде впроваджуватися на  території   Хоробрівської  сільської  ради Сокальського району.   У сільську  раду входить чотири села – Хоробрів, Угринів, Ниновичі, Нисмичі.   На території сільської ради проживає 1470 чол., з них працездатне населення складає 814 чол.  Оскільки на території сільської ради з  працедавців присутні тільки  ТзОВ "Агрофірма Угринів" та декілька фермерських господарств та підприємців у яких працює 40-60  чол. Більшість працездатного населення перебувають у статусі безробітних. Частина  з цих людей працюють заробітчанами закордоном, або нелегально на підприємствах України.

На території Хоробріської сільської ради заплановано відкриття митного переходу, а це буде хороший  шанс для жителів цих сіл, адже буде потреба в створенні нового бізнесу, нових місць праці.

 Створення  прикордонної інфраструктури передбачає відкриття  магазинів, готелів,  автостоянок,  СТО, створення додаткових складів,  закладів громадського харчування  та ін. Усі ці зміни  будуть  потребувати  працівників, у першу чергу місцевих , що в свою чергу дасть надходження у бюджет, активізує сільське населення. Звичайно для сільської ради буде найоптимальніше, коли активну участь у створенні інфраструктури  візьмуть її жителі.

Впровадження даного проекту надасть можливість підготувати до підприємницької діяльності  жителів прикордонних територій,  підвищити рівень знань, скерувати їх на види діяльності, які будуть пріоритетними для розвитку прикордонної Хоробрівської сільської ради.

 Проект реалізується за підтримки ОГС "Сільським громадам-гідне буття" в рамках фінансуванняУгоди про надання гранту між ТОВ "Систем технолоджі компані Інвестментс" та Громадською організацією "Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину "Єднання".

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:04, 26 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567