** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::25.01.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    25 січень 2006 року

Пошук в новинах   

економіка

На 1 січня 2006 року на ДП «Львіввугілля» заборгованість з виплати заробітної плати склала 4 млн. 895 тис. грн., – заявила Західній інформаційній корпорації заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Львівської ОДА Ярослава Міклош. «Слід зазначити, що заборгованість з виплати заробітної плати була б набагато нижчою, проте у видобувній промисловості відбулося збільшення невиплаченої зарплати на державному підприємстві «Львіввугілля».

Основною причиною заборгованості із зарплати на цьому підприємстві є недоотримання у 2005 році коштів з державного бюджету на покриття витрат, пов’язаних з видобуванням вугілля. Проте, упродовж січня 2006 року ця заборгованість повинна бути погашена повністю», – зазначила пані Міклош.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

економіка

Цього року Львівська область облаштовуватиме, згідно з прийнятою програмою економічного розвитку регіону, нові пункти пропуску. Щоб розвантажити потік, що збільшується, між Україною і Польщею, планується відкрити шість переходів: «Варяж-Усмеж»,«Грушев-Угринів», «Белз-Будінін», «Ніжанковичі-Мальховіце», «Мшанець-Бандрув», «Боберка-Смольник». Наразі ведуться будівельні роботи на двох додаткових переходах. Як повідомили в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, Польща вже цього року завершить будівництво двох переходів, на яких митний контроль відбуватиметься на польській стороні. За словами прем`єр-міністра Польщі Казимежа Марцинкевіча, на 2006 рік було закладено достатньо коштів на облаштування кордону, чому істотно сприяє Євросоюз. За словами заступника голови Львівської ОДА Валерія П’ятака, проектно-технічна документація з розвитку кордону перебуває на стадії підготовки.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:13, 13 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464