** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::25.03.2010

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    25 березень 2010 року

Пошук в новинах   

економіка

 

З нагоди 5-Ї річниці від Дня Створення Сокальської Агенції


 

 

 

  

    Висловлюю  свою пошану та подяку за співпрацю, усім нашим партнерам, підприємцям, керівникам підприємств, органам місцевого самоврядування,засобам масової інформації, клієнтам та усім із ким ми мали приємність працювати.

 Я дякую Вам за особисту громадську позицію,за активну участь у житті району, високий рівень професіоналізму та ініціативність.

 Ми особливо цінуємо партнерські стосунки, що склалися  між нашими організаціями і сподіваємося в майбутньому, що наше партнерство стане ще  більш плідним та взаємовигідним.

 

З повагою

Директор Сокальської

Агенції Регіонального розвитку

Ганна Костюк


 

 

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

суспільство

СЛОВО   І    ДІЛОСвобода, демократія, боротьба і інтереси, все це слова які присутні і актуальні в наш час, а часто несуть за собою наслідки, які вони спричинили, але до великого жалю, не несуть за собою відповідальності. Не хотілося  б влазити в політичні  ігри і говорити про те, що вже добре дістало всіх громадян,  тим більше, що мене особисто, так як і надіюся багатьох читачів, більше тривожить господарська частина, дороги, розвиток підприємництва, соціальна і культурна сфера нашого життя. Але твердо переконаний, що прислів’я : «ЯКЩО ТИ НЕ ЗАЙМЕШСЯ ПОЛІТИКОЮ ТО ВОНА ЗАЙМЕТЬСЯ ТОБОЮ»  відповідає дійсності. І на прикладі сьогодення, можна ще раз переконатися в правдивості написаних слів. Конкретизуючи сказане признаюся, не даремно першим словом написав СВОБОДА. Саме політична сила під назвою   СВОБОДА, провела мітинг в центрі Сокаля, на якому справедливо вимагала відставки міністра Табачника.


Думаю не найдеться людей, особливо на теренах Західної України, які б сприймали людину, для якої не існує, з його слів цілісної України, Галичани це не українська нація, і т.д.  Все це правильно і справедливо вимагає осуду і певних дій.. Наступним словом на початку статті йде демократія. Дякувати Богу і тим людям, які на протязі минулих літ і десятиліть боролися за відстоювання як держави Україна так і цінностей демократії, свободи слова, можливості відстоювати свої погляди, приймати участь в державотворенні. Тому шлях С. Бандери, В. Чорновола, Л. Лук’яненка, та багатьох інших видатних людей є прикладом  для нас. Їх дії і дали нам на сьогодні можливість, висловити свою громадянську позицію, писати статті, проводити мітинги.  Слова боротьба і інтереси, це теж актуально. Правдиво, що більшість політичних сил бореться за владу, бо явно в ній мають свої інтереси. І напевно, для нікого не є секретом, що це «корито» під іменем влада, для багатьох є найбільшим інтересом. Корисливе чиновництво, зверхність і корупція, це ті атрибути, які дають можливість для неймовірного збагачення, а багатство, у народному  виразі, гроші, на сьогодні роблять якщо не все то дуже багато. І тільки не багатьом вдається встояти перед спокусами влади, жити по Божому і правдиво. І до великого жалю, їх оцінюють як тих, хто не вміє жити, вишукують різні докори і претензії в їх адрес.


 НЕ хочу бути похожим на них. Але як підсумок написаного, хочу сказати тим хто сьогодні проводить мітинги, пише статті і робить заклики. Не забувайте про те що найголовніше, чесність і правдивість, а ще про те чого найбільше не вистачає, відповідальності. Тому, не маючи претензій до політичної сили СВОБОДА, прочитавши недавню статтю в місцевій газеті.  Представника цієї політичної сили п. Товарянського, хочу наголосити, не потрібно методами, хвали мене моя губонько, рватися до влади.


З написаного  п. Товарянським, виходить, що тільки завдяки його політичній силі і їх присутності на сесії міської ради та давньої боротьби по певних позиціях, приймаються справедливі і правильні рішення. Так ось, мені особисто, як депутату районної ради, на якого покладено обов’язки, закріпленням за Радою м.Сокаль і присутньому на сесіях, хочеться донести правдиву інформацію. Серед депутатів міської Ради дуже багато розумних і поважних людей, які заслуговують як на повагу так і є самодостатні у прийняті рішень. І приписувати собі їх рішення, як свої досягнення, м’яко кажучи негідно. Конкретно, можна назвати хоча б рішення, про передачу будівлі в центрі міста, так званого костелу, Греко-Католицькій громаді. Не приймалося воно, як пише п. Товарянський,   за  наполяганням його політичної сили, а приблизно рік тому рішенням сесії було передане в оренду вище сказаній громаді під центр виховання християнської молоді та намірами облаштування в цьому ж приміщенні краєзнавчого музею.


А присутність на сесії п.Товарянського на сесіях, це як похід у кіно, подивитися можна, а який не будь вплив, крім виражених емоцій, не може мати, так як політична сила Свобода, представництва у складах Ради  немає. Тому не слід перевищувати свою вагу у роботі і прийняті рішень, а тим більше виносити не правдиву інформацію.


І останнє, це стосується всіх політичних сил, які при недавніх виборах закликали до голосування проти всіх кандидатів у президенти, або не йти на вибори взагалі. Хочеться голосно запитати, Ви шановні тепер так негативно висловлюєтеся проти дій нового президента та влади, справедливо нарікаєте, але хіба не розуміли просту формулу при агітації, кого вона приведе до влади? Тому люди вряд чи розуміють ваші дії. Вічна боротьба, спочатку створимо перешкоди, а потім їх долаємо?  Мудрі завжди стверджували, а життя підказує, краще хворобу попередити ніж потім з нею боротися. І якщо порівнювати політику, як певну боротьбу та гру, ну припустимо як у футболі, в якому як і політиці, розуміються всі, то має бути певний розподіл, хто не вміє грати той не кидає любу справу, але йде у болільники. 


Тому будь ласка, не забивайте голови людям гаслами і клятвами. Знаходьте кожний своє місце, хто на полі а хто на трибуні і тоді не прийдеться знаходитися у суспільстві у не зовсім приємних позиціях.Депутат  районної ради від громадянської партії «ПОРА» Григорій Казанівський.^

Григорій Казанівський
депутат Сокальської районної ради

КУН :: контактна інформація

Голова Сокальської районної організації КУН - Дацюк Ігор Михайлович

Заступник голови районної організації КУН - Монастирський Роман Теофілович

^

КУН

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
04:05, 3 березня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567