** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::25.05.2006

Проблема охорони правопорядку в Сокалі стає все далі гострішою. Патрулювання вулиць в нашому місті було припинене ще у 1996 році, досі служба ППС не знайшла тут фінансової підтримки, відтак певні елементи цієї роботи впали на плечі дільничних. На жаль, до останнього часу робота в міліції не набувала престижності, а швидше втрачала її. Зарплата в цій сфері низька, в окремих випадках спостерігались моменти криміналізації правоохоронних органів, втрачалась віра простих мешканців у те, що міліція їм допоможе.

Отже, наявним був відтік кваліфікованих кадрів, їх брак в підрозділах на місцях.

Після помаранчевої революції, одним з гасел якої було „Міліція з народом”, настало потепління. Як в стосунках з місцевими мешканцями, так і з владними структурами. Довіра почала повертатись – зокрема, сокальчани почали більше звертатись до правоохоронців за допомогою. Як розповів в інтерв`ю радіо „Сокаль” начальник відділу інспекторів Сокальського райвідділу майор міліції Володимир Звадюк, у дільничних з`явилось більше роботи, заяви мешканців району розглядаються, розслідуються справи, згідно з законом передаються до суду. Тим самим зменшена кількість правопорушень пов`язаних з хуліганством та грабежем. Проте проблеми надалі існують.

Працівники міліції вбачають вирішення проблеми в обмеженні графіка роботи розважальних закладів, тоді можна було б закцентувати увагу правоохоронців на попереджені злочинів:

В обов`язки патруля входять охорона громадського порядку, недопущення скоєння злочинів та правопорушень. Група міліціонерів здійснювала патрулювання в будні дні, проте нарікання на їх роботу надалі були. Проблеми наведення порядку на вулицях нашого міста, покращення криміногенної ситуації в Сокалі обговорились на громадських слуханнях, нарадах в районній та міській адміністраціях. Про останню, що відбулась минулого тижня за участю комунальників, представників районної влади і дільничних інспекторів, радіо „Сокаль” вже розповідало. Що змінилось після цієї наради?

Певні кроки до вирішення проблем в нашому місті зроблені. Міліція, не дивлячись на низьку зарплату, в деяких випадках відсутності фінансування, все ж виходять на патрулювання вулиць, працюють з населенням. Очікують покращення ситуації та сподіваються на повне розуміння владою їх проблем. Є надія на те, що реорганізація певних структур в правоохоронних органах також сприятиме покращенню їх роботи. Тим більше, коли мова і йде про патрульну службу, що на виконання Указу Президента та наказу міністра внутрішніх справ України організується з ліквідованої державтоінспекції. Про це нам розповів начальник Сокальського райвідділу міліції Богдан Кіщук. Ця структура називатиметься дорожно-патрульна служба.

Ця новина вселяє віру в майбутнє, в те, що справді на вулицях нашого міста буде наведений порядок. А нам – законопослушним мешканцям Сокаля та району залишається лише подивитись, що з цього вийде.

служба інформації ТРК “Сокаль”

 

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    25 травень 2006 року

Пошук в новинах   

влада

На Сокальщині з робочим візитом перебуває делегація міністерства праці, Пенсійного фонду України, Проекту розвитку ринків капіталу та Проекту “Пенсійна реформа і розвиток соціального страхування".

Представники Міністерства, Пенсійного фонду та проектів відвідали управління Пенсійного фонду в Сокальському районі, де зараз втілюється експеримент з накопичувальної системи пенсійного забезпечення. В складі делегації заступник міністра праці і соціальної політики Олена Гаряча, заступник голови правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний, начальники відділів обліку та інформаційних систем Пенсійного фонду і відділу департаменту пенсійного забезпечення Мінпраці, а також керівник Проекту розвитку ринків капіталу, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку Енн Ді Уоллес, представники цієї програми – юристи, радники та спеціалісти з різних питань.

В складі гостей прибув також консультант проекту “Пенсійна реформа і розвиток соціального страхування в Україні” представництва Світового банку Анатолій Боніславський.

Зустрічали та супроводжували делегацію керівництво району – голова Сокальської РДА і РР Олег Солодяк, його заступник Марія Христинич, начальники управління праці та соціального захисту Володимир Огінський, районного центру зайнятості Віктор Лащук, господарі – начальник районного управління Пенсійного фонду Володимир Радик, його заступники та начальники відділів фонду. Гості пройшлися кабінетами управління, зокрема, побували у відділах, що займаються втілення накопичувальної системи. Вони ознайомились з роботою районного відділення пенсійного фонду, поспілкувались з працівниками.

Спеціалісти управління розповіли про свою роботу, наочно продемонстрували певні операції, що проводяться для персоніфікованого обліку та функціонування системи накопичення. На думку працівників райуправління, дана система добре сприймається клієнтами пенсійного фонду – платниками внесків, підприємцями, мешканцями району

В цілому про програму, згідно з якою втілюється накопичувальна система пенсійного забезпечення, представники Пенсійного фонду та Мінпраці отримали позитивні відгуки.

Як вже повідомляло радіо “Сокаль”, накопичувальна система пенсійного забезпечення в нашому районі втілюється, як експеримент. Після її вдалої реалізації на Сокальщині, вона буде втілюватись по усій Україні. Схожий експеримент впроваджується також на Жидачівщині. Туди міністерська делегація відбула після відвідування Сокальського району.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
18:05, 28 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464