** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::25.05.2009

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    25 травень 2009 року

Пошук в новинах   

влада

22 травня в Сокальській райдержадміністрації відбулося чергове засідання районної міжвідомчої комісії з питань організації відпочинку, оздоровлення дітей, учнівської та студентської молоді влітку 2009 року, в якому взяли участь заступник голови райдержадміністрації М.Христинич, заступник головного лікаря району М.Кріль, представники відділу освіти, відділу у справах молоді та спорту, відділу культури та туризму, РайСЕС, управління праці та соціального захисту населення та інші.


 Розглядалися питання: про направлення дітей пільгових категорій району в МДЦ "Артек", ДП "УДЦ Молода Гвардія" з 01.06. по 21.06. 2009 року; про розподіл путівок в санаторні оздоровчі табори відділом освіти; про роботу пришкільних таборів; про оздоровлення дітей, постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС, які знаходяться на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.


Як зазначалося на комісії, на Сокальський район виділено дві путівки в ДП "УДЦ Молода Гвардія" (1-бюджетна, 1 – 50% вартості) та чотири путівки в МДЦ "Артек" (2-бюджетних, 1-30% вартості та 1-50% вартості).Члени комісії вирішили направити в ДП "УДЦ Молода Гвардія" Барана Юрія, дитину позбавлену батьківського піклування з м.Сокаля (бюджета путівка), Пікунову Олену, обдаровану дитину з м.Сокаля (50% вартості); в МДЦ "Артек" – дітей-сиріт Олену та Анастасію Ващук з с.Романівки (бюджетні путівки), Надію Федчун з багатодітної родини (30%) та Назарія Гука з багатодітної родини з м.Сокаля (50%). На нараді також зазначалося, що з 2 по 15 червня в районі працюватиме 28 пришкільних табори, в яких оздоровиться 3 845 дітей.


^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

24 травня у м.Сокалі відбулося урочисте відзначення Свята Героїв. Похід святкової колони, у якому взяли участь представники влади району та міста, ветерани визвольних змагань, духовенство, похідні чоти шкіл міста та навколишніх сіл, громада, розпочався від катедрального собору св. Ап.Петра і Павла. Учасники походу поклали квіти до пам"ятника Т.Г.Шевченку, меморіальної дошки В.Чорноволу та барельєфа С.Бандері. Опісля на міському стадіоні "Сокіл" відбувся конкурс на кращу похідну чоту.


Всіх присутніх зі Святом Героїв привітали настоятель катедрального собору св. Ап.Петра і Павла о.Я.Кащук, голова райдержадміністрації І.Бережницький, голова районної ради О.Солодяк, голова районної станиці Братства вояків УПА І.Сорока. Похідні чоти змагалися у трьох номінаціях: найкраще естетичне оформлення, найкраще виконання маршової пісні та найкраще проходження маршем. У кінцевому підсумку перше місце виборола чота "Ягода" Варязької СЗШ І-ІІІ ст. Всі учасники конкурсу були нагороджені грамотами голів райдержадміністрації та районної ради.


 В ході святкування відбувся концерт за участю хору "Повстанець" та лауреатів обласного конкурсу "Сурми звитяги", дуету О.Зубенко та О.Баран з с.Стенятина.


Аналогічні заходи відбудуться у містах Белзі, Великих Мостах та Угнові. У них взяли участь заступники голови райдержадміністрації С.Крут, О.Зарічна та начальник відділу культури та туризму Л.Фарин.


^

РДА
Сокальська РДА

спорт

 

24 травня 2009 р. у Львові відбулась першість області з карате-до Шотокан за версією WKC яку провела Федерація Бойових Єдиноборств (президент С. Бузенюк). Змагання проводилися у трьох групах, «А» – для досвідчених спортсменів, «В» – для спортсменів середнього рівня підготовки і «С» – для спортсменів-початківців, та у 4-х видах програми: індивідуальне ката, індивідуальне куміте, командне куміте та Фоку-Го (для початківців).

Цього разу Червоноградські клуби «Шлях воїна» (тренер В. Бондарчук), «Абсолют» (тренер В. Піхотський) та «Чімей» (тренер А. Гобань) виступали, практично, єдиною командою, тому можна говорити про загальні результати представників Червонограда на цих змаганнях. Ще більше приємно, що майже ніхто із наших спортсменів не повернувся до дому без нагороди. Отже почнемо від наймолодших.


Вік     Прізвище, ім’я                             Клуб    Результат

6 років     Височанський Ілля        «Абсолют»        - 3 місце ката

7 років     Козак Володя                «Чімей»         - 2 місце Фоку-го

7 років     Понурок Ростислав       «Чімей»         - 2 місце куміте

7 років     Осіпов Ярослав              «Абсолют»       - 2 місце ката

9 років     Вітик Владислав           «Абсолют»       - 2 місце Фоку-го

8 років     Підкостельний Олег       «Чімей»         - 1 місце куміте,  - 2 місце командне куміте (8-9р.)

9 років     Дроботей Максим          «Шлях Воїна»    - 2 місце командне куміте

9 років     Сигловий Роман             «Шлях Воїна»    - 2 місце командне куміте

10 років   Піньковський Мирон      «Чімей»         - 2 місце командне куміте до 38 кг

10 років   Кріль Мар’ян                   «Чімей»         - 2 місце командне куміте понад 38 кг

11 років   Воляник Олег                  «Шлях Воїна»    - 2 місце командне куміте

11 років   Молчаницький Роман     «Шлях воїна»    - 3 місце куміте

12 років   Горбань Володя             «Чімей»         - 1 місце ката група А

12 років   Прадід Юрій                   «Абсолют»       - 1 місце ката група Б

12 років   Сигловий Станіслав       «Шлях Воїна»    - 3 місце куміте

14 років   Царук Петро                   «Абсолют»       - 3 місце куміте


Добре повоювали й наші дівчата:

Вік                      Прізвище, ім’я       Клуб    Результат

8 років          Шеремета Ірина  «Абсолют»        - 2 місце ката;  - 2 місце куміте

10 років        Пастущин Софія  «Абсолют»        - 1 місце ката;  - 1 місце куміте

11 років        Гейко Таня      «Чімей»  - 2 місце Фоку-го

11 років        Маковська Анюта «Абсолют»        - 2 місце ката

11 років        Соколовська Надія       «Шлях Воїна»     - 3 місце куміте,  - 3 місце ката


Отже загальний результат – 25 медалей різного ґатунку. Слід зазначити, що цього разу організація змагань була, м’яко кажучи, не на вищому рівні. Обласні змагання проводилися без татамі. Часом дивним чином жеребкування зводило у перших же поєдинках сильних спортсменів і в результаті слабші спортсмени потрапляли у фінал. І зовсім не зрозуміло було, коли наших спортсменів Кріля Мар’яна, Підкостельного Олега та Косянчука Максима спочатку не допускають до змагань з ката, мотивуючи, що вони виступають в Фоку-го, а потім знімають з Фоку-го. Жодних підстав для цього ні згідно Положення (п. 5: «Група С – спортсмени 10-8 кю.»)про змагання, ні відповідно до їх кваліфікації (усі мають 8-й кю) не було. Звичайно, неприємно. Але наші учні розуміють, що медаль – це не головне. Головне – це те, що вони вміють робити рукам, ногами, головою. И це не зіпсує їх дружби з іншими спортсменами і лише зміцнить їх наміри на Шляху, який називається КАРАТЕ-ДО.


За дорученням керівників клубів А.Горбань.


^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:25, 16 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567