** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::25.06.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    25 червень 2006 року

Пошук в новинах   

суспільство

25 липня в приміщенні Сокальської райдержадміністрації відбулось засідання міжвідомчої комісії з питань оздоровлення дітей влітку 2006 року, де були присутні заступник голови РДА, представники відділів у справах сім’ї та молоді, освіти, фінуправління РДА, у справах неповнолітніх, охорони здоров`я. З поясненням, щодо оздоровлення дітей хворих на гіпоплазію, які проживають в Сокальському районі виступив координатор літньо-оздоровчої кампанії Андрій Добрянський. Він проінформував, що є понад 70 дітей, хворих на гіпоплазію, які мешкають в селах Сілець та Межиріччя. Для них виділено, управлінням сім’ї та молоді Львівською ОДА, 50 путівок в табір відпочинку на березі Чорного моря, в місті Скадовськ, Херсонської область. Обираючи це місце для оздоровлення дітей, враховувалось вартість путівки, зручний доїзди, харчування. Заїзд дітей триватиме з 11 по 26 серпня.

Оксана Копчак головний спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді доповіла про оздоровлення дітей пільгових категорій. Це діти-сироти, інваліди, з малозабезпечених та багатодітних сімей. Для них виділено управлінням сім’ї та молоді Львівською ОДА 45 путівок в курортно-оздоровчий комплекс “Веселка”, який знаходиться в Радивилівському районі Рівненської області. Оздоровлюватися діти будуть з 28 липня по 17 серпня.

Присутні на засіданні спеціалісти відповідали на запитання батьків, чиї діти поїдуть відпочивати. Їх хвилювало, які потрібно документи, для отримання путівок, хто буде супроводжувати дітей, харчування, доїзд та інше.

На завершення засідання Андрій Добрянський запевнив, що ті діти, які не змогли оздоровитись цього літа обов`язково поїдуть на відпочинок у 2007 році.

 

 

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
21:38, 10 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464