** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::25.07.2005

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    25 липень 2005 року

Пошук в новинах   

економіка

У Сокальському районі вже зібрано весь озимий ячмінь, повідомив радіо Сокаль начальник відділу рослинництва Сокальської райдержадміністрації Олег Тарасюк.

Так, цього року ячмінь зібрали з площі 399 га, намолочено 898 тон культури, урожай склав 24, 8 ц ячменю з 1 га. Щодо ріпаку, то вже зібрано більше 50% його посівної площі, що становить 324 га. Намолочено 500 т культури, урожайність – 18,4 ц з га, зазначив пан Тарасюк. Повністю зібрали ріпак ТзОВ “Добробут”, “Стинятинське”, “Угринів”, “Городиловичі” та приватні агрофірми “Злагода” та “Опілля”. А ПАФ “Селекціонер” приступив до збирання озимої пшениці, додав Олег Тарасюк.

Загальна площа посіві цієї культури на території Сокальського району 15 тис 671 га. До речі, за прогнозами, цьогорічний урожай пшениці буде більшим за торішнім. Причина цьому – більш сприятливі погодні умови. Однак середня ціна на пшеницю – 500 – 550 грн. за 1 т є занизькою для покриття всіх матеріально-технічних витрат на збір урожаю, – зауважив Тарасюк.

 

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Інформаційна зустріч сокальського офісу програми “Демократизація України: програма малих проектів” хвиля № 2 відбулася 25 липня в приміщенні Сокальської Міської ради. Зустріч провели директор програми Людмила Єльчева та менеджер мікро проектів Ольга Капелюшна. У нараді взяли участь учасники першого сезону проекту.

В ході засіданні обговорилися особливості та зміни у роботі майбутньої 2 хвилі проекту, який розпочнеться 1 грудня. До речі, його існування стало можливим через успішні результати робити першого проекту. Майбутній проект буде тривати 12 місяців, а сума його фінансування є меншою за суму, вкладену у попередній, в 2,5 рази.

Нагадаємо “Демократизація України: програма малих проектів” втілюється у життя трьома українськими неурядовими організаціями: творчим центром Каунтерпарт, Комітетом виборців України та Українським незалежним центром політичних досліджень у партнерстві з Британською радою в Україні за фінансової підтримки Міністерства Великої Британії у справах міжнародного розвитку. Програма надає можливість людям у громадах – особливо незаможним і соціально-вразливим – мати більший вплив на формування і прийняття владних рішень на місцевому рівні щодо якості послуг, які надаються державними органами.

У Львівській області Програма працює 2 роки, зокрема у Сокалі, Бродах, Дрогобичі, Самборі та Червонограді.

 

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
16:35, 30 листопада 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464