** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::26.01.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    26 січень 2006 року

Пошук в новинах   

політика

В ЦВК визначений склад окружної виборчої комісії Сокальського ТВО №118. Його вже можна оглянути на офіційній Інтернет сторінці ЦВК. Отже, головою окружної виборчої комісії визначено представника “Блоку Юлії Тимошенко” Тетяну Бойцун. Заступником – члена Соціал-демократичної партії України (об’єднаної) – Ганну Федин, а секретарем – Мирославу Багрій, яка представляє політичну партію “Вперед, Україно!”. Також визначено список членів ОВК, це ще 15 осіб, що представляють різні політичні сили – зареєстровані виборчі суб’єкти.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

політика

У четвер в Сокалі відбулись два консультаційних заходи. Один – консультація з питань написання суспільного договору між НУО нашого міста і владою – так званого “компакту”. А другий – по майбутніх виборах. Перший відбувся у БФ “Карітасі-Сокаль” – базовій організації проекту громади нашого міста, його провів тренер програми “Демокаратизація України: програма малих проектів”, член КВУ – Юрій Сас. Участь в ньому взяли члени громадських організацій, що реалізують проект, який на наших теренах реалізується в рамках вже згадуваної програми “ДУ: програма малих проектів” та фінансової допомоги Міністерства з міжнародного розвитку Великої Британії. Наступний, він відбувся в Народному домі Сокаля, проведений для суб’єктів виборчого права – представників політичних партій, членів ТВК, дільничних комісій, спостерігачів тощо. Його провели представники інститут політичних технологій та ГО “КВУ” зі Львова, зокрема юрист Андрій Гнида.

Кожен з учасників отримав роздатковий матеріал, в якому “Посібник з питань застосування законодавства про вибори народних депутатів України” та всеможливі схеми – схема основних правил проведення голосування на виборах народних депутатів, проведення підготовчого засідання ДВК перед початком голосування, а також схема підрахунку голосів на виборах, що створені на базі чинного законодавства. Під час навально-тренувального процесу ведучі відповідали на питання присутніх членів ТВК, представників політичних сил.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

здоров'я

15-річний учень першого курсу Червоноградського ПТУ №55 Володимир Борута врятував 12-річного хлопця, який провалився під кригу на річці Західному Бузі, – повідомив Західній інформаційній корпорації начальник відділу з надзвичайних ситуацій Червоноградського виконкому Андрій Cоколовський. Володя надав першу медичну допомогу і доставив постраждалого до Червоноградської міської лікарні.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
03:40, 12 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464