** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::26.01.2017

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    26 січень 2017 року

Пошук в новинах   

анонс

Сокальська гімназія імені Олега Романіва  оголошує набір у 1 клас початкової школи за програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України»!
Сокальська гімназія імені Олега Романіва оголошує набір у 1 клас початкової школи за програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України»!

Сокальська гімназія імені Олега Романіва  оголошує набір у 1 клас початкової школи
за програмою науково-педагогічного проекту «Інтелект України»!

Це унікальна можливість уже з початкової школи розвивати здібності в допитливих і розумних дітей!

У межах проекту учні початкової школи навчаються за спеціально розробленими навчальними програмами, які дозволяють:

- розвинути математичні здібності дітей, створити передумови для успішного засвоєння шкільного курсу математики;

- сформувати навички раціонального читання, створити передумови для успішного засвоєння предметів гуманітарного циклу;

- вільно спілкуватися іноземними мовами;

- розвинути пізнавальні процеси дітей, створити передумови для успішного навчання дитини.

Сутність проекту полягає не в насиченні дитини поглибленими знаннями, а у набутті нею необхідних навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, раціональної організації навчальної праці; розвитку пізнавальних процесів — сприйняття, пам`яті, мислення, уяви й уваги; розвитку якостей особистості школяра — цілеспрямованості, працелюбності, організованості, охайності, наполегливості.

Спеціально розроблені засоби наочності та відеоматеріали допоможуть оптимізувати навчальний простір першокласників і підготувати їх до навчання в реформованій школі зі столітніми традиціями!

Попередній запис для набору в початкову школу здійснюється з 25 січня у приймальні Сокальської гімназії.


Додаткову інформацію можна отримати в приймальні Сокальської гімназії або за тел. 7-33-82.
Набір у 5 клас (1-ий гімназійний) відбудеться в червні за результатами вступних іспитів.

^

Сокальська гімназія імені Олега Романіва

дописувач_
.

суспільство

Жінка віддала шахраям 26 тис. грн, «визволяючи» онука з поліції
Жінка віддала шахраям 26 тис. грн, «визволяючи» онука з поліції

Жінка віддала шахраям 26 тис. грн, «визволяючи» онука з поліції

Шахрай видурив у 81-річної мешканки міста Соснівка 9 тис. гривень, 600 доларів США та 20 євро за «вирішення питання» її онука, який нібито вчинив правопорушення і був затриманий поліцейськими. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

Як встановили правоохоронці, близько 2.00 вночі до пенсіонерки на домашній телефон задзвонив невідомий чоловік, представився працівником поліції і повідомив, що її онук вчинив правопорушення і був затриманий поліцейськими. Для того щоб «вирішити питання» і онук міг уникнути відповідальності, бабуся повинна передати гроші чоловіку, котрий чекає її біля під’їзду. Жінка зібрала гроші, вийшла на вулицю та передала їх незнайомцю, котрий дійсно чекав на неї. За якийсь час онук повернувся додому і пенсіонерка довідалась, що ніякого правопорушення він не скоював, і поліцейські його не затримували. Зрозумівши, що бабусю ошукав шахрай, потерпілі звернувся за допомогою до правоохоронців.

Відомості за цим фактом внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками ч.1 ст.190 (шахрайство) КК України. Правоохоронці проводять слідчі дії та встановлюють особу зловмисника.

Правоохоронці вкотре попереджають громадян про необхідність бути обережними і, спілкуючись з незнайомцями, котрі пропонують вам «вирішити питання», дотримуватись таких правил: не поспішайте виконувати умови аферистів. Ніколи не називайте своїх близьких на ім’я. Попросіть людину, що представилася працівником поліції, лікарем і т.д назвати прізвище, ім’я, по батькові і дату народження затриманого чи потерпілого «родича». Уточніть, у якому саме відділі поліції чи іншому місці, яке вам називає зловмисник, перебуває ваш син або родич, після чого передзвоніть до поліції (телефон чергової частини «102») і перевірте цю інформацію. Спробуйте якнайшвидше передзвонити тому, хто «потребує негайної допомоги», або людям, які можуть бути поруч і підтвердити або спростувати те, що трапилося.^

радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

здоров'я

Наркологічне відділення Сокальської центральної районної лікарні змінило адресу
Наркологічне відділення Сокальської центральної районної лікарні змінило адресу

Наркологічне відділення Сокальської центральної районної лікарні змінило адресу

Наркологічне відділення Сокальської центральної районної лікарні змінило адресу і переїхало з Угнова в Сокаль. Відтепер спеціалісти та відділення працюють за адресою по вул.Підкови, в колишніх приміщеннях туберкульозного відділення. Про це радіо «Сокаль» повідомив завідуючий, лікар-нарколог Богдан Орєхов.

За його даними, у відділенні 20 ліжко-місць та доброзичливий персонал. Тут надаються кваліфіковані наркологічні послуги. Однак, як зауважив завідувач, усі інші послуги, пов’язані із видачею довідок чи сертифікатів надалі проводяться в районній поліклініці на вулиці Ярослава Мудрого.

^

радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
19:07, 2 жовтня 2022 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464