** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::26.05.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    26 травень 2015 року

Пошук в новинах   

влада

Олег Кожушко провів нараду з питання доопрацювання перспективного плану формування спроможних територіальних громад

26 травня голова Сокальської райдержадміністрації Олег Кожушко провів нараду з питання доопрацювання перспективного плану формування спроможних територіальних громад. У ній взяли участь заступник голови РДА Анатолій Василишин та начальники окремих відділів РДА. За підсумками наради Олег Кожушко доручив фінансовому управлінню додатково прорахувати фінансові показники сформованих спроможних (об’єднаних) територіальних громад; відділу містобудування та архітектури РДА опрацювати зміни до графічної частини проекту перспективного плану формування спроможних територіальних громад.

^

РДА
Сокальська РДА

влада

В Сокалі планують підвищити тарифи

Проект рішення

СОКАЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

від « » ___________ 20____року № м. Сокаль

«Про тарифи напослуги водопостачання, водовідведення та очистку стоків по МКП «Сокальводоканал»

Розглянувши клопотання МКП «Сокальводоканал» та відповідні розрахунки, виконавчий комітет міської ради,- В И Р І ШИ В :

1. Затвердити і ввести

в дію з ________ 20___р. тарифи на послуги водопостачання, водовідведення та очистку стоків Сокальському міському комунальному підприємству водопровідно-каналізаційного господарства для наступних категорій споживачів.

грн./м3

 

Категорія споживачів
 Водопостачання Грн. за 1м³ без ПДВ  Водопостачання Грн. за 1м³ з ПДВ Водовідведення Грн. за 1м³ без ПДВ
Водовідведення Грн. за 1м³ з ПДВ
 
Очистка стоків Грн. за 1м³ без ПДВ
 
Очистка стоків Грн. за 1м³ з ПДВ
 
 Населення  4,320  5,184  3,516  4,220  3,612  4,334
 Бюджетні організації  4,968  5,962  4,044  4,853  4,154  4,985
 Інші споживачі  6,480  7,776  5,274  6,329  5,418  6,502

2. Розрахунки з КП «Сокальтеплокомуненерго» проводити згідно тарифів  встановлених для населення.

3.Розрахунки з КП «Сокальжитлокомунсервіс» проводити згідно тарифів встановлених для населення повивезенню рідких нечистот, що проживають в індивідуальних будинках.

4.Розрахунки з релігійними організаціями проводити за тарифами встановленими для населення.

5.Незалежно від роду діяльності бюджетних організацій та використання послуг на водопостачання, водовідведення та очистку стоків встановлюються єдині тарифи для бюджетних організацій.

Богдан Зарічний, міський голова

 

Аналіз регуляторного впливу проекту

рішення виконавчого комітету Сокальської міської ради «Про тарифи на послуги водопостачання, водовідведення та очистку стоків по МКП

«Сокальводоканал» розроблений на виконання та з дотриманням вимог Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11 вересня 2003р. №1160-ІV, Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004р. №308.

Назва регуляторного акту: проект рішення Виконавчого комітету Сокальської міської ради «Про тарифи на послуги водопостачання, водовідведення та очистку стоків по МКП «Сокальводоканал».

Регуляторний орган: Виконавчий комітет міської ради.

Розробник документа: Сокальська міська рада.

Відповідальна особа:

Контактний телефон:

1.Визначення проблем.

На розгляд Виконавчого комітету міської ради подані розрахункові матеріали тарифів на послуги на послуги водопостачання, водовідведення та очистку стоків по МКП «Сокальводоканал».

Діючі тарифи на послуги водопостачання та водовідведення погоджені рішенням виконавчого комітету Сокальської міської ради від 30.12.2010р. №426 «Про затвердження тарифів на послуги водопостачання, водовідведення та очистку стоків по МКП «Сокальводоканал»» та від 26.07.2012р. №140 «Про затвердження тарифів на послуги водовідведення по МКП «Сокальводоканал», не відшкодовують витратvпідприємства по їх наданню.

Збільшення витрат на виробництво послуг зумовлене наступними причинами :

-збільшенням цін на електроенергію на 137,5%

- ростом виробничих витрат за період дії тарифів в результаті підвищення мінімальної заробітної плати ( з 884 грн., оскільки цей розмір був передбачений у попередньому тарифі, до 1218 грн. ).

- збільшенням цін на ПММ на 209,3% та вартості матеріалів, розрахунок яких для включення в тарифи відбувається за поточними цінами. При діючихтарифах з 1 березня 2011 року відшкодовується 85,0% вартості послуг з водопостачання та 97,4 % вартості послуг з водовідведення. Як наслідок,підприємство відчуває нестачу у власних обігових коштах, що створює додаткові навантаження на фінансовий стан підприємства.Підприємство працює в зоні збитковості,що є підставою для висновку про дисбаланс між витратами, тарифами та обсягами реалізації послуг.

2. Цілі державного регулювання тарифів на послуги водопостачання та водовідведення.

Метою державного регулювання існуючих тарифів на послуги водопостачання та водовідведення є: збиткова діяльність МКП «Сокальводоканал»; поступове покриття існуючої кредиторської заборгованості шляхом збільшення доходів та ліквідація збитків; утримання якості надання послуг водопостачання та водовідведення на рівні нормативних; стимулювання темпів зносу основних засобів; впровадження низки першочергових міроприємств,спрямованих на зменшення енергетичних ресурсів.

3. Досягнення зазначених цілей

Введення економічно - обгрунтованих тарифів дасть можливість підприємству:

1.Забезпечити стабільне надання послуг з водопостачання, водовідведення та очистки стоків.

2.Забезпечити прибуткову роботу МКП «Сокальводоканал».

3.Можливість впровадження енергозберігаючих технологій.

4.Вчасно сплачувати податки до бюджетів та розраховуватися з кредиторами.

5.Оновлювати основні засоби за рахунок власних коштів.

6.Зменшити звернення та скарги зі сторони споживачів.

4.Обґрунтування терміну дії запропонованого регуляторного акта.

Термін дії запропонованого регуляторного акта встановити неможливо, оскільки існує багато зовнішніх чинників, яких усунути неможливо. При зміні цін і тарифів на складові витрати: матеріали, ПММ, електроенергію, розмір мінімальної заробітної плати, послуги сторонніх організацій, ставки оподаткування – постане необхідністю знову переглянути тарифи.

5.Заходи з відстеження результативності регуляторного акту.

Базове відстеження результативності регуляторного акту  здійснюється до дня набрання ним чинності. Повторне відстеження результативності проводиться не пізніше, ніж через рік з моменту набрання чинності цим актом. Періодичні відстеження будуть проводитись раз на кожні три роки після проведення повторного відстеження. Відстеження результативності регуляторного акту буде здійснюватись на основі аналізу статистичних даних МКП «Сокальводоканалу».

^

Міська рада
Сокальська міська рада

суспільство

Визначено переможців 12 чемпіонату Сокальського району з гри "Що?Де?Коли?"

В приміщенні диско-клубу “Вікторія”, пройшов фінальний етап 12 чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”. В змаганнях, взяли участь 13 кращих команд Сокальщини.

  команда “Фенікс”
команда “Фенікс”

Після першого туру лідером змагань стала команда “Фенікс”, на одне запитання від неї відстала “1715” і на два “Чемпіони”. Другий тур, завершився перемогою “Чемпіонів”, які на дві правильних відповіді, випередили “Фенікс” та “1715”. Таким чином доля чемпіонського титулу, вирішувалася на останніх запитаннях турніру, зокрема передостаннє запитання підкорилося команді “Фенікс” і це забезпечило їй перемогу в цьому дуже напруженому чемпіонаті. Друге місце в  етапі, здобули “Чемпіони”, третьою, фінішувала команда “1715”.

 команда “1715”
команда “1715”

Отже, чемпіоном Сокальського району стала команда “Фенікс”, яка набрала 38 балів і таким чином зуміла відстояти свій чемпіонський титул. Ця перемога стала можливою в першу чергу завдяки стабільній грі команди, оскільки “Фенікс” на жодному з етапів чемпіонату не опускався нижче призової трійки. На 2,5 очки від неї відстала жвирківська команда “1715”. Неймовірна інтрига розгорнулася в боротьбі за 3 місце: команди “Чемпіони” та “Деміурги”, набрали по 33 бали і довелося рахувати суму правильних відповідей, яку вони взяли протягом всього турніру. І на одну правильну відповідь більше виявилось в команди “Чемпіони”, що і забезпечило їй “бронзові” медалі чемпіонату.

команди “Чемпіони”
команди “Чемпіони”

Також відбувся XII чемпіонат Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?” серед педагогічних працівників. Чемпіоном стала команда Сокальської гімназії – “Глорія”, на другому місці фінішувала збірна команда “Ренесанс” і третьою стала команда Сокальської СЗШ №3 – “Любисток”.

Організаторами XІІ чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?” виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, районний відділ освіти та Сокальська райдержадміністрація.

Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам змагань: інтернет-мережі “BestLink”, фірмі “Ніка”, піцерії “Фігаро”, інформаційним партнерам ігор “Що? Де? Коли?” на теренах Сокальщини: ТРК “Сокаль”, інтернет-порталу “Сокаль і Сокальщина”, часопису “Голос з-над Бугу”.

Президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості Володимир Войтюк

^

дописувач
-

суспільство

Комарів і Волиця. Історико-краєзнавчий нарис
Комарів і Волиця. Історико-краєзнавчий нарис
Вийшла із друку науково-популярна книга: "Комарів і Волиця. Історико-краєзнавчий нарис"

Вийшла з друку науково-популярна книга: "Комарів і Волиця. Історико-краєзнавчий нарис", яку видали науковці Інституту українознавства ім. І. Крип`якевича НАН України  Вiталiй Конопля, Вiктор Войнаровський, історик Василь Кучерук, палеонтолог Данило Дригант та місцевий краєзнавець Павло Бугай. Автори задумали її написати ще в 2009 році, коли побачила світ перша книжка "Пам`ятки археології Комарева та Волиці (Сокальщина)", й наполегливо працювали над цим. Тож їхня копітка праця увінчалася успіхом. Книга містить повний опис археологічних знахідок, які знайшли в селах Волиця та Комарів. Статті науковців написані цікаво та доступною мовою. Книга буде пізнавальною не тільки для тих, хто займається дослідженням археологічних знахідок різних періодів, а, насамперед, для мешканців Комарева та Волиці, вихідців цих сіл, які зможуть дізнатися багато нового про рідні села від найдавніших часів і до сьогодення у контексті відомостей про історію Сокальського району. До того ж вони зможуть віднайти своїх родичів на старих світлинах. Автори відшукали в архівах області документи про походження сіл, їхні межі та зібрали відомості про мешканців, які жили на цій території у різні часи, та події, які відбувалися під час Першої та Другої світових воєн. Тут також можна прочитати про участь патріотичної молоді обох сіл в національновизвольних змаганнях, довідатися про їхню діяльність в ОУН Сокальщини. В інших розділах можна дізнатися прізвища жителів Волиці та Комарева, які боролися за волю України в лавах УПА, про утвердження "розвинутого соціалізму" на цих землях, перебудову та крах радянської держави, проголошення незалежності...

Вміщені також спогади вихідців та старожилів Комарева та Волиці. Що є цікавим для підростаючого покоління, яке хоче знати про історію рідного краю. Книга містить багато фотографій та мап Сокальщини певних періодів.

Автори щиро вдячні за допомогу у виданні книги президентові компанії ТзОВ "ДюнаВеста" м. Червоноград Сергію Вишневському та директору ПАФ "Білий Стік" Олегу Іванчині.

Історико-краєзнавчий нарис буде цікавим кожному, хто переймається долею рідного краю. Сподіваємось, що він стане добрим посібником для вчителів та учнів, стане додатковим матеріалом для підготовки до уроків краєзнавства. Однак найважливіше те, що знахідки місцевого краєзнавця доводять, що на цій території були давні людські поселення. Тож скільки ще невідомого таять в собі земні глибини?!

Можливо, шляхетне бажання пізнати історію своєї малої батьківщини, яке розпочав Павло Бугай на пошуки слідів минулого рідного краю та вивчення його історії, надихне ще когось на такі ж дослідження.

^

Газета
"Голос з-над Бугу"

суспільство

Сокальськrа прокуратура зацікавилась виплатою зарплати на «Львівській вугільній компанії»

16 неповносправних працівників ПАТ «Львівська вугільна компанія» звернулись в прокуратуру Сокальського району, тобто невиплату зарплати. Про це радіо «Сокаль» повідомив прокурор Сокальського району Богдан Черкес.

За його даними, після вивченням стану законності щодо погашення заборгованості із виплати заробітної плати на ПАТвстановлено, що на підприємстві працюють 22 інваліди, конституційні права яких порушено. З них 16 осіб (інвалідів) написали заяви в прокуратуру району про те, що бажають щоб їх інтереси були представлені прокурором в суді. Решта неповно справних, на даний час, відмовились від допомоги прокуратури.

23 травня прокуратурою району в порядку ст. 95 цивільно-процесуального кодексу України в інтересах 16-ох інвалідів заявлено в Сокальський суд 16  заяв до ПАТ «Львівська вугільна компанія» про видачу наказу про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати на загальну суму 170 тис. грн. На даний час виконавчі листи за вказаними заявами перебувають на виконанні в Сокальському районному управлінні .

Крім цього, прокуратурою області взято на особливий контроль вивчення стану законності щодо виплат заробітної плати працівникам ДП «Львіввугілля» та ПАТ «Львівська вугільна компанія», витребувано необхідну інформацію щодо працюючих осіб на вказаних підприємствах, місячний фонд оплати праці, про причини виникнення заборгованості, про рух коштів, всі установчі документи тощо. Також, прокуратурою Сокальського району скrровано вимоги на вказані підприємства про щомісячне інформування прокуратури району щодо надходження та використання коштів та стану заборгованості із виплати заробітної плати та інших платежів.

Спільно із управлінням праці та соціального захисту населення Сокальської РДА прокуратурою району кожного тижня проводиться моніторинг щодо стану заборгованості підприємствами Сокальського району заробітної плати  та регулярні засідання комісій з розгляду питань погашення заборгованості із заробітної плати за участі прокуратури Сокальського району.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

кримінал

На Сокальщині жінка смертельно поранила свого чоловіка

На Сокальщині під час сімейної сварки жінка кухонним ножем смертельно поранила свого чоловіка. Медсестра центральної районної лікарні повідомила у Сокальський райвідділ міліції про те, що у приймальний покій доставлено тіло 40-річного мешканця села Теляж без ознак життя, з колотою раною грудної клітини, йдеться в повідомленні прес-служби ГУМВС України у Львівській області.

На місці події слідчі встановили, що того дня під час сімейної сварки дружина потерпілого нанесла йому удар кухонним ножем у груди. Події відбувались на кухні будинку, де проживало подружжя. Під час транспортування до лікарні чоловік помер.

Жінка зізналась у скоєному. За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України. Жінці загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

спорт

У ДЮСШ «Соколяни» зібрались переможці та призери чемпіонату району з волейболу сезону 2014-2015 р. для нагородження
У ДЮСШ «Соколяни» зібрались переможці та призери чемпіонату району з волейболу сезону 2014-2015 р. для нагородження
У ДЮСШ «Соколяни» зібрались переможці та призери чемпіонату району з волейболу

У ДЮСШ «Соколяни» зібрались переможці та призери чемпіонату району з волейболу сезону 2014-2015 р. для нагородження. Учасників привітали, нагородили кубками та медалями чемпіонату голова районної ради Ігор Дацюк та головний спеціаліст молоді та спорту Сокальської РДА Мар’яна Копейка.

Загалом в шостому чемпіонаті району у вищій та першій лігах зіграно 62 гри у два кола. Відзначу, що чемпіонат був цікавим. Інтрига, хто стане чемпіоном, як і у вищій, так і в першій лігах, залишалась до останніх турів. У вищій в останній грі «Датський текстиль» переміг команду «Вемо» – 2:1 і став чемпіоном. Це завдяки згуртованості команди чемпіонів та її представника Ігоря Тріски. І, звичайно, підтримці керівника підприємства Йоргена Седерхолма, який з розумінням ставиться до розвитку спортивного життя на підприємстві.

«Не одним хлібом сита людина», – зазначив фермер Ігор Хом’як. І тому всіляко підтримує розвиток спорту на селі. Підтримка ним волейбольної команди с. Свитазів стала поштовхом у завоюванні ними чемпіонського звання у першій лізі.

А взагалі чемпіонат з волейболу відбувся завдяки любові до цього виду спорту на теренах Сокальщини та підтримки таких ентузіастів як Володимир Сичик, Михайло Ваврів, Андрій Костюк, Михайло Леуш, Сергій Васько, Святослав Полянчук, Василь та Ігор Берези, Олександр Токаж, Василь Матвійчук.

Відділ молоді та спорту РДА надав кубки для нагородження, а відділ освіти – спортивні зали для проведення чемпіонатів.

Вітаємо переможців та призерів, а також всіх учасників з завершенням чемпіонату.

^

"Голос з-над Бугу"

Газета
"Голос з-над Бугу"

спорт

У Львові відбулися обласні змагання з бадмінтону

У спортивному залі ДЮСШ Львова відбулися обласні змагання з бадмінтону в рамках обласних комплексних змагань, присвячених Року Андрея та Климентія Шептицьких, за програмою ХХІV спортивних ігор Львівщини, VІІІ обласних ігор ветеранів спорту та ХХVІІІ спартакіади серед людей з інвалідністю.

Змагалися збірні команди районів області та міст обласного значення у двох вікових категоріях: категорія «Дорослі» (вік – 1997 р. н. та старші) та категорія «Ветерани» (вік – 1975 р. н. та старші). Переможці визначалися в особистому та командному заліках. У змаганнях взяли участь 15 команд: одинадцять районів Львівщини та чотири – міст обласного значення. Також до них долучилися чотири команди людей з інвалідністю (з вадами слуху) – з міст Дрогобича, Львова, Самбора та Сокальського району. Загальна кількість учасників змагань понад 80 осіб. < /p>

Команду нашого району представляли: в категорії люди з інвалідністю (з вадами слуху) – Оксана Юськів (в особистому заліку посіла ІІ місце) та Ігор Юськів; в категорії «Дорослі» – Ірина Лисяк, Юрій Пшевлоцький та Олег Смілка; в категорії «Ветерани» – Мар’яна Копейка (в особистому заліку посіла ІІІ місце), Сергій Гоба та Валерій Бабко.

В загальнокомандному заліку районна команда ветеранів та команда осіб з вадами слуху посіли третє місце, команда дорослих – сьоме загальнокомандне місце.

^

"Голос з-над Бугу"

Газета
"Голос з-над Бугу"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:17, 22 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567