** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::26.09.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    26 вересень 2006 року

Пошук в новинах   

анонс :: центр

НОВІ ПРИЗНАЧЕННЯ

Першим заступником голови Сокальської райдержадміністрації призначено Василя Івановича БОЙКА , який до цього обіймав посаду заступника голови і керівника апарату РДА. Серед іншого на новій посаді він опікуватиметься житлово-комунальною сферою, питаннями землі і екології.

Василь Іванович Бойко народився 13 квітня 1973 року в селі Бояничі Сокальського району. В 2003 році закінчив Львівський аграрний державний університет, за фахом — спеціаліст із землевпорядкування та кадастру.

31991 по 1994 працював слюсарем колгоспу імені Горького Сокальського району, два наступні роки — інженером-землевпорядником Опільської сільської ради. Згодом переходить працювати у районний відділ земельних ресурсів, а в квітні 1998 року його обирають головою Опільської сільської ради. На цій посаді він пропрацював сім років. З квітня 2005 року В. І. Бойко — в апараті райдержадміністрації. Він депутат Сокальської районної ради.

На посаду заступника голови Сокальської райдержадміністрації призначено Оксану Михайлівну ЗАРІЧНУ . Тепер у її віданні економічні питання, фінанси, підприємництво та сільське господарство.

Оксана Михайлівна Зарічна родом із Жвирки (народилася 17 липня 1967 р.). Вищу освіту здобула у Львівському сільськогосподарському інституті за фахом—економіст-бухгалтер.

Працювала бухгалтером в колгоспі імені 40-річчя Жовтня Сокальського району. Згодом — головним економістом КСП «Городиловичі», начальником планово-фінансового відділу ТзОВ «Городиловичі», а у березні 2005-го року очолила це господарство.

Вона депутат Сокальської районної ради.

Степан Юрійович КРУТ , який дотепер працював помічником голови Львівської ОДА (патронатна служба), призначений на посаду заступника голови Сокальської РДА і керівника апарату.

Степан Юрійович Крут народився 15 серпня 1972 року в селі Себечів Сокальського району. Має вищу інженерну освіту, яку здобув у «Львівській політехніці». Його загальний стаж роботи майже 17 років. Тривалий час працював на шахті «Надія», починаючи з гірничого робітника і до заступника директора по збуту і матеріально-технічному постачанню.

У серпні 2003 року його обрали міським головою Соснівки. На цій посаді працював до жовтня 2005 року. Наступні п'ять місяців — безробітний, а з квітня по 29 серпня цього року працював помічником голови Львівської ОДА (патронатна служба).

^

Газета
"Голос з-над Бугу"

анонс :: центр

26 вересня в Сокалі відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Проводив засідання голова РДА Олексій Кінах, участь в ньому брав голова районної ради Олег Солодяк. Про це радіо «Сокаль» повідомив керівник сектору зв’язків із ЗМІ Богдан Зарічний.

На засіданні розглядалося питання стану виконання дохідної частини місцевого бюджету Сокальською міською радою. Станом на 1 вересня виконання доходів в Сокалі складає 74,4%. Причинами такої ситуації є те, що в бюджет не надходить плата за землю від підприємств-банкрутів: Сокальського заводоуправління будматеріалів, ДП «Карбон» ВАТ «Сокальський завод хімволокна», ДП «Карбон» та інші об’єктивні і суб’єктивні причини. Тому Сокальська міська рада звернулась з проханням зменшити дохідну і видаткову частини, а саме по відрахуванню від доходів коштів, що передаються районному бюджету. Комісія прийняла рішення, після додаткового вивчення даної проблеми, ще раз розглянути питання коректування бюджету Сокальської міськради.

Також було обговорене питання заборгованості по податків на транспорт і на землю ТзОВ «Агрошляхбудсервіс». Керівництво підприємства зобов’язалося погасити заборгованість до кінця місяця. Особливо велику заборгованість по різних видах податків має ДП «Львівугілля», а це мільйони гривень, проте вирішення цієї проблеми можливі тільки на загальнодержавному рівні.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

анонс :: центр

Цього року на Сокальщині з місцевого бюджету було виділено коштів на суму 567 тисяч гривень для повноцінного оздоровлення дітей, в тому числі соціально незахищених категорій: дітей-сиріт, дітей без батьківського піклування, ті, які постраждали в результаті Чорнобильської катастрофи, дітей працівників правоохоронних органів, військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов'язків, загиблих шахтарів, дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей, а також талановитих і обдарованих дітей. У тому числі 30 тисяч гривень було виділено для дітей-сиріт та дітей призерів обласних олімпіад.

У 2006 році відпочивали такі діти у лікувально-оздоровчому таборі “Ровесник” – 11 дітей сиріт, троє з малозабезпечених сімей, 12 дітей їз багатодітних сімей, двоє дітей-інвалідів, 9 обдарованих, та двоє дітей загиблих шахтарів.

Також цього року функціонували 50 пришкільних оздоровчих таборів. Також вперше було оздоровлено 50 дітей хворих на гіпоплазію. Вперше цьогоріч були організовані 2 наметових табори в Сколівському районі у яких відпочили та оздоровились 60 дітей різних категорій, один з них здійснювався в рамках проекту “Стоп алкоголь, наркотик і куріння” проект реалізувався відділом освіти БФ “Карітас” та “Корпусом Миру” , інший табір учнівської організації “Пласт” у селі Хлівчани.

Загалом цього року було оздоровлено 7 тисяч 825 дітей. Про це радіо “Сокаль” повідомив начальник відділу освіти Роман Монастирський.

^

Газета
"Голос з-над Бугу"

анонс :: центр

На VIII сесії Львівської облради, яка відбудеться у 20-их числах жовтня, слухатимуться питання стратегії розвитку Львівщини та підготовки до зими. Про це 26 вересня заявив голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник під час прес-конференції у Львові. «Мене тішить, що у Львівській обласній раді існує здорова, тверда більшість, яка здатна приймати рішення.

Дуже добре, що ми розблокували питання приватизації майна на VII сесії Львівської облради. На наступну – VIII сесію – уже назбиралося близько десяти питань. Стрижневими будуть питання стратегії розвитку Львівщини та підготовки області до зими. Заслухаємо питання (якщо буде готове) змін і доповнень до бюджету Львівської області 2006 року», – наголосив М.Сеник.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

анонс :: центр

За повідомленням правоохоронців на Сокальщині скоєно чимало злочинів. Так, 20 вересня була скоєна крадіжка з приватного гаража, що у селі Ванів. Неповнолітні 92 та 93 років народження викрали шланг з манометром та мідний кабель довжиною 30 метрів, чим завдали збитків громадянину 1970 року народження на суму 660 гривень. Злочин розкрито.

Минулого тижня до Сокальського райвідділу внутрішніх справ надійшла заява, від громадянина 85 року народження про те, що 22 вересня в селі Тудорковичі невідомі особи, шляхом відкриття кришки багажника проникли в автомобіль “Таврія”, скоїли крадіжку автомагнітоли “Soni”, музичного центру “Panasonic”, реєстраційні документи на автомобіль та інше майно на загальну суму 2 з половиною тисячі гривень. За цим фактом порушена кримінальна справа.

25 вересня зафіксована раптова смерть мешканця села Сілець, 1949 року народження. За попередніми даними це сталося по дорозі додому, після виїзду з шахти №7, де він працював. Ознак насильницької смерті не зафіксовано. Триває слідство. Про це радіо “Сокаль” повідомив виконуючий обов”язки начальника штабу Сокальського районного відділу внутрішніх справ Роман Галянт.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

анонс :: центр

25 вересня Соснівка урочисто приймала французьке подружжя Сесіль та Крістіана де ля Бретеш, яким мер Соснівки Ірина Харчук офіційно вручила свідоцтва про присвоєння звання «Почесний громадянин м.Соснівки». Сесіль та Крістіан мешкають у французькому місті Геранд і вже протягом 10 років допомагають різним містам України, оскільки є волонтерами французької асоціації «Діти України». На Соснівку вони звернули увагу вже давно, їхня співпраця почалася з гуманітарної допомоги, а вже чотири роки поспіль подружжя де ля Бретеш організовує для соснівських школярів літній відпочинок у своєму місті, де їх гостинно приймають французькі сім’ї та забезпечують усім необхідним. Всього у Геранді побувало вже близько 40 дітей з малозабезпечених сімей.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

спорт

Днями у Дрогобичі відбулися змагання допризовної молоді за програмою “15 спортивних ігор Львівщини”. Команда Сокальського району посіла 2-ге місце, перше здобули господарі міста, а третє досталося хлопцям з Городоцького району. Про це радіо “Сокаль” повідомив начальник відділу у справах молоді та спорту Ярослав Тарасюк.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
15:07, 31 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464