** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::27.01.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    27 січень 2006 року

Пошук в новинах   

політика

«У Сокалі листівки роздавалися як додаток до газети «Так», аби повісити їх удома на цвяшок і тішитися», – заявив Західній інформаційній корпорації голова виконкому ЛОО НСНУ Володимир В’язівський, коментуючи розповсюдження у четвер в Сокалі членами НСНУ листівок антиБЮТівського змісту без вихідних даних. «Такий же плакат розміщений у газеті «Так» за 15 січня на останній сторінці на усю полосу. А плакат без вихідних даних роздавався просто як додаток до газети. Є плакат в газеті, і плакат без газети. Агітатори діяли абсолютно в межах правового поля», – наголосив В.В’язівський.

На одних листівках був зображений «вертеп» Тимошенко та її найближчого оточення, на інших – під заголовком «Вони зрадили Україну» – красувалися обличчя Тимошенко, Литвина, Кравчука, Януковича та Симоненка. Керівництво Сокальського БЮТу звернулося до правоохоронців, які з’ясували, що розповсюджувачі, – члени Сокальського НСНУ.


служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

влада

В суботу в Народному домі Сокаля буде транслюватися селекторна нарада з питань проведення виборів-2006. Спочатку це буде Всеукраїнська нарада, за попередніми даними її проводитиме голова ЦВК Давидович. Відтак, питання виборів буде розглядатись на обласному рівні. Про це повідомили у відділі взаємодії з ГО і ЗМІ СРДА. Участь у нараді з боку влади візьмуть представники РДА та РР – вони братимуть активну участь і перебуватимуть у селекторному залі районного цеху зв’язку ”Укртелекому”. До участі в селекторній в Народному домі запрошуються члени виборчих комісій, суб’єкти виборчого права, ЗМІ.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

економіка-анонс

З огляду на надзвичайну ситуацію, що склалася на ДП «Львіввугілля» з відвантаженням вугілля та виплатою зарплати шахтарям, голова Львівської ОДА Петро Олійник зустрівся з головою Львівської територіальної ради профспілок гірників Олегом Турчином та головою Львівського регіонального об’єднання незалежних профспілок гірників Михайлом Шабльою, – повідомила Західну інформаційну корпорацію прес-секретар голови Львівської ОДА Іванка Попович. Попередньо, 25 січня у Києві, керівник області звернувся до прем’єр-міністра України Юрія Єханурова з пропозицією перенести фінансування державної підтримки на покриття собівартості (7 млн. грн.) для ДП «Львіввугілля» з четвертого кварталу цього року на перший квартал. А сьогодні, 27 січня, за результатами зустрічі прийнято рішення про виплату гірникам місячного фонду заробітної плати, що становить близько 20 млн. грн., з різних джерел фінансування. Виплату буде здійснено поетапно протягом понеділка-середи наступного тижня.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
17:27, 28 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464