** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::27.01.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    27 січень 2011 року

Пошук в новинах   

влада

26 січня голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак провів засідання колегії райдержадміністрації з наступним порядком денним: про 26 січня голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак провів засідання колегії райдержадміністрації з наступним порядком денним: про виконання Програми правової освіти населення Сокальського району на 2009 - 2010 роки; про роботу виконавчого комітету Опільської сільської ради щодо виконання ним делегованих повноважень органів виконавчої влади; про звернення громадян, які надійшли до Сокальської районної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування району за 2010 рік.
В 2009 році Сокальським районним управлінням юстиції було здійснено 6 ознайомлень із станом правоосвітньої діяльності в навчальних закладах району, в 2010 році – 8. За результатами ознайомлень виявлено, що в  школах району ведеться профілактична робота по попередженню правопорушень і злочинності серед неповнолітніх. У всіх навчальних закладах району створено Ради профілактики правопорушень, на засіданні яких заслуховується поведінка учнів у присутності вчителів, заступника директора з виховної роботи. Також у школах району проводяться   учнівські лінійки з правознавчої тематики, вечори “запитань і відповідей”,  зустрічі з представниками правоохоронних і юридичних служб району, тижні правових знань.
Кожного року  проводяться  шкільні тижні і місячники правових знань, олімпіади та вікторини з правознавства. Працівниками управління юстиції прочитано 68 лекцій в навчальних закладах, на державних підприємствах, установах, організаціях району з роз”яснення чинного законодавства. Спільно з відділом освіти серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів було  проведено турнір, присвячений 300-річниці прийняття Конституції гетьмана  Пилипа Орлика.

^

РДА
Сокальська РДА

освіта

   Цікаво відбулося заняття-тренінг у 6(10)-А класі (кл.кер Іванець М.П.) на тему «Думки про щастя» за спеціальною виховною програмою «Особиста гідність. Громадянська позиція. Безпека життєдіяльності». А передувала йому зустріч із священнослужителем (на фото).

~35~


~36~

^

Заступник директора
Сокальської гімназії

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
00:21, 27 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464