** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::27.04.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    27 квітень 2008 року

Пошук в новинах   

Парафіяльне життя

 

27 квітня 2008 р. Б. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!


Воскресіння Ісуса Христа
Воскресіння Ісуса Христа
Воскресіння день!

Просвітімся торжеством і одні одних обнімімо, та скажімо: Браття!І тим, що ненавидять нас, простімся з Воскресінням, і так усі заспіваймо: Христос Воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах життя дарував!

(Стихира Пасхи)

Возлюблені у Христі Брати і Сестри ! Усіх  вас від усього серця вітаємо  із святом світлого Воскресіння Ісуса Христа! Хай воскреслий Христос  нас наповнить радістю та миром, любов’ю й милосердям!

 

 

Духовенство катедрального храму св. ап. Петра і Павла.

 

 

^

свящ. Ярослав Валюх

Парафіяльне життя

 

27 квітня 2008 р. Б.  Усі радіємо великим святом, Воскресінням ГНІХ. Празник. Воскресіння Христового є найбільшим празником християн. Воскресіння Господа нашого Ісуса Христа запевнює нам віру і надію на вічне життя. Ця подія підтверджує  нам, що для християн немає смерті, а є лише перехід у життя вічне. Як Христос Воскрес із мертвих так і ми воскреснем до нового і вічного життя.


 Цьогорічне святкування  Христового Воскресіння, у Катедральному храмі св. ап. Петра і Павла, розпочалося о 6 годині  «Надгробним». Це Богослужіння переводить нас разом з Ісусом Христом від його терпіння і жертвування в гробі до пасхальної радості, а пасхальну радість звіщає нам урочиста Пасхальна утреня, яка розпочалась перед вхідними дверми церкви. Головний служитель,  згідно із традицією нашої церкви тричі постукавши хрестом у двері храму  відчинив їх, цей момент символізує вихід з гробу Воскреслого Ісуса Христа. Священнослужителі з вірними увійшли  до храму і воскреслими піснями та гімнами оспівували  Христове Воскресіння.


Великдень 2008
Великдень 2008
 
Великдень 2008
Великдень 2008
  Опісля усі процесійно зустрічали  Правлячого Архиєрея Сокальсько-Жовківської  єпархії Михаїла  Колтун, який очолив Воскресну Святу Літургію.
Великдень 2008
Великдень 2008
  Під час Архиєрейської  Літургії, адміністратор храму митр. прот. Ярослав Кащук, прочитав Великоднє послання Владики Михаїла. Урочиста Архиєрейська Літургія , яку очолив Владика Михаїл у співслужінні із катедральними священиками, і супроводі парафіяльного хору, цього дня, звучала справді надзвичайно. Усі радісно поклонилися  Воскреслому Христові та у кожному серці й на устах гомоніло торжественне: Христос воскрес! До цієї радості особливо заохочував Владика, який промовив словами зі стихири “Воскресіння день! Просвітімся торжеством, і одні одних обнімімо, та скажімо: Браття! І тим, що ненавидять нас, простім все з Воскресінням...” закликав: “Обніміться!”  Цей заклик сповнив серце кожного любов’ю та миром, на обличчях вірних зявились  усмішки і усі  подавали один одному руки, та ділились  дружніми обіймами. Радість Христового Воскресіння звістив  Владика усім присутнім, від малого до великого.


Великдень 2008
Великдень 2008
Великдень 2008
Великдень 2008
Великдень 2008
Великдень 2008


По завершенні Архиєрейської Літургії, адміністратор храму  митр. прот. Ярослав Кащук, звернувся зі словами подяки Кир Михаїлу, за його присутність та повчання. На завершення  святкувань відбувся процесійний обхід навколо храму та освячення пасок.

Великдень 2008
Великдень 2008
Великдень 2008
Великдень 2008
 

    Усі присутні понесли радість Воскресіння Христового до своїх домівок , щоб і надалі переживати у своїх родинах  Великоднє торжество.

 

 

^

свящ. Ярослав Валюх

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
19:27, 21 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567