** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::27.04.2009

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    27 квітень 2009 року

Пошук в новинах   

економіка

 

 

Директор Сокальської  Агенції Регіонального розвитку Г.Костюк мала честь презентувати

Сокальщину на зустрічі із Генерал-губернатором Канади її Високоповажністю Високо достойністю  Мікаель Жан, яка перебувала із офіційним візитом у Львові у неділю. "Цей державний візит є надзвичайно важливим і відіграє велику роль у відносинах між  Україною і Канадою".


Генерал - губернатор провела робочу зустріч із представниками громадських організацій, лідерами яких є жінки, оскільки тема дискусії «Україна – жіночі перспективи».

 Учасники обговорили проблему дискримінації жінок в Україні, відсутність ініціатив  та участі  жінок у виборчих процесах, відсутність можливостей для кар»єрного росту через побутову завантаженість української жінки, а також наявність стереотипів, що тільки жінка повинна займатися вихованням дітей та забезпеченням добробуту родини.

 

 


Спільно із лідерами громадських організацій було обговорено і проблемні питання, із якими стикаються організації в Україні. Обговорено можливості співпраці  Канадських та українських організацій.

 

«Ми надалі будемо підтримувати всі ініціативи, які впроваджуються в Україні, щоб зміцнювати українську самостійність і незалежність. Цього можна було б досягнути завдяки нарощуванню і зміцненню потенціалу, як потенціалу установ і організацій, так і простих людей. У нас є бажання підтримувати Україну. Окрім того, вчора ми офіційно відкрили Канадсько-українську торгову палату, де будуть зустрічатися представники бізнесу. І це, власне, внесе свій вклад в розвиток України і її економіки», – зазначила п. Мікаель Жан під час зустрічі .

 

 

^

Ганна Костюк
Сокальська АРР

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:47, 4 лютого 2023 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567