** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::27.05.2009

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    27 травень 2009 року

Пошук в новинах   

освіта

26 травня у відділі освіти Сокальської райдержадміністрації відбулася нарада з директорами шкіл, де цього літа діятимуть пришкільні табори. На нараді зазначалося, що з 2 по 15 червня в районі працюватиме 28 пришкільних таборів, в яких оздоровиться 3 845 дітей. Перед присутніми виступила заступник голови райдержадміністрації М.Христинич, яка наголосила на необхідності проведення у пришкільних таборах ефективної туристично-краєзнавчої, національно-патріотичної та культурно-просвітницької роботи з дітьми.


 До цієї роботи, окрім педагогів, будуть залучені всі зацікавлені відділи та служби – СуСД, РЦСССДМ, відділ культури та туризму, відділ у справах молоді та спорту, районна кіновідеомережа, ВКМСД, управління юстиції.  Для цього складено графік, яким скоординовано їх діяльність на період функціонування пришкільних таборів.


^

РДА
Сокальська РДА

культура

26 травня у відділі культури та туризму Сокальської райдержадміністрації відбулося розширене засідання оргкомітету з організації та проведення в м.Сокалі регіонального фестивалю народної хореографії "Свитазівські притупи", в якому взяли участь заступник голови райдержадміністрації М.Христинич, зав. відділенням Львівського обласного науково-методичного центру О.Антончик, начальник відділу культури та туризму Л.Фарин, директор Народного дому О.Мамуладзе та інші.


Як зазначалося на нараді, фестиваль відбудеться 7 червня. До участі в ньому вже зголосилося 26 танцювальних колективів з різних районів Львівщини (минулого року взяв участь 21 колектив). Окрім цього, розіслані запрошення в Тернопільську, Волинську, Івано-Франківську та Закарпатську області. Журі фестивалю очолить заслужений працівник культури України, голова Львівського обласного відділення Національної хореографічної Спілки України П.Харісов.


^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:19, 4 лютого 2023 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567