** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::27.08.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    27 серпень 2008 року

Пошук в новинах   

влада

26 серпня в Сокалі відбулось засідання колегії РДА. На порядку денному було три питання.


З першого – «Про підсумки роботи територіально-господарського комплексу району за І півріччя поточного року» доповідала начальник відділу регіонального розвитку та інвестиційної політики управління економіки Сокальської РДА Лілія Смолярчук. Вона детально зупинилася на показниках, які були досягнуті на Сокальщині у таких галузях, як: промисловість, сільське господарство, будівництво, тощо.


Зокрема були визначені такі позитивні моменти, як, збільшення обсягів виробництва, зросла середньомісячна заробітна плата, створено 672 робочих місця. Водночас проблемними питаннями залишаються: у сільському господарстві, скорочення виробництва м’яса, зменшується поголів’я великої рогатої худоби та свиней. Окрім того, невиконаний план по збору до зведеного бюджету району, зросла заборгованість по заробітній платі в 3,7 рази у порівнянні з 1 січня поточного року.


Заслухавши та обговоривши доповідь, колегія РДА вирішила керівникам різних управлінь вживати комплекс заходів та забезпечити своєчасне виконання поставлених завдань.


З другого питання «Про хід оздоровчої компанії «Літо-2008» доповідала головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Ольга Скребуха. Станом на 20 липня на Сокальщині оздоровлено 6 тисяч 656 дітей, з них 171 – з пільгових категорій району, які побували в таких таборах, як «Ровесник», «Веселка» село Опарипси, «Молода гвардія», «Артек», «Львів» тощо. Тут найбільш проблемним питанням є незабезпеченість всіх бажаючих дітей пільгових категорій путівками.


Отже, обговоривши доповідь колегія РДА вирішила інформацію взяти до відома, відділу у справах молоді та спорту спільно з відділом освіти провести напрацювання до програми соціально-економічного розвитку району з врахуванням потреб в оздоровленні дітей Сокальщини у 2009 році.


Начальник відділу освіти Роман Монастирський доповідав по питанню готовності шкіл району до нового навчального року. За його словами, у серпні був проведений огляд готовності навчальних закладів, за участю працівників санстанції і районного відділу МНС України у Львівський області і були визначено, що загалом школи до нового навчального року готові.


Серед проблемних питань, про які було наголошено на засіданні колегії, організація довезення учнів в окремі школи та створення додаткових груп у дошкільних закладах Сокальщини.
^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:18, 26 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567