** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::27.11.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    27 листопад 2006 року

Пошук в новинах   

влада

У понеділок в Сокалській РДА відбулась традиційна щотижнева нарада керівників управлінь, відділів та секторів адміністрації, підприємств, установ та закладів району. Проводив її І-й заступник голови РДА Василь Бойко, в роботі наради взяв також участь голова районної ради Олег Солодяк.

Представники різних галузей прозвітували про свою роботу за тиждень, що минув, окреслили проблемні питання, над якими працюють чи планують працювати в майбутньому. Про виконання бюджету на 99,8% доповіла начальник районного фінуправління Світлана Ксьонжик. Вона звернулась до керівників бюджетних організацій з проханням підтягнути проблемні фінансові питання. В районі є проблеми в питаннях розрахунку за спожиті енергоносії. Про це говорили і керівники районних управлінь, і відповідних енергетичних підприємств – РЕМу, УЕГГ, зв’язківці тощо.

Є проблеми з розрахунками у закладах культури, виправної колонії, військомату, деяких інших організацій. Управління газового господарства попереджає про проблеми, з якими може стикнутися район в разі різкого похолодання. Наразі ні бюджетні, ні теплопостачальні організації району не мають лімітів газу. І в разі зміни погоди, тиск в газовій трубі на Сокальщині може різко знизитись. Хоча проплата за блакитне паливо населенням проводиться стабільно. Доречі, як повідомив І-й заст голови РДА Василь Бойко, цього тижня відбудеться запалення символічного факелу в селі Борове. А в цілому, як було зазначено на нараді, в районі продовжується планова робота в усіх галузях.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

Підписання суспільного договору між владою та неурядовими організаціями Сокаля відбулося у понеділок, 27 листопада. Участь в урочистостях взяли участь представники влади міста – заступник міського голови Сокаля Володимир Козакевич, голова Сокальської районної ради Олег Солодяк, представники громадських організацій міста і району, а також керівник Львівської обласної організації КВУ, представник програми «Демократизація України: програма малих проектів» Роман Кошовий. Попереденьо, із можлостями співпраці між неурядовими організаціями і владою ознайомила менеджер міського проекту «Добробут кожної людини – запорука демократії» Мар’яна Яремчук.

Відтак до присутніх звернулись представники влади міста і району, від громадських організацій – голова правління Сокальського фонду «Сокіл», колишній голова районної ради Ігор Войтович. Договір благословив на добрі справи директор БФ «Карітас» Сокаль, митрофорний протеєрей о.Ярослав Кащук.

Після офіційної частини підписання представниками усіх діючих в Сокалі неурядових організацій суспільного договору чи компакту, як називаюит його в демократично розвинутих країнах, присутні привітали одне одного з цією визначою для міста подією.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

спорт

Обласні змагання серед працівників виконавчої влади, місцевого самоврядування та депутатів Львівщини відбулись в неділю в спортивному залі Сокальської СЗШ №4. На турнір, що був присвячений Дню працівників сільського господарства, прибули команди з усієї області.

Відбулося урочисте відкриття, відтак учасники боролися за звання найкращих з різних видів спорту: волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок та більярду. В підсумку, команда Сокальщини посіла І-ше місце в командному заліку. Наші спортсмени були першими на волейбольному майданчику та шаховій дошці, ІІ-ми в шашках, а також посіли ІІІ-є місце в змаганнях з настільного тенісу і більярду. ІІ-ге комнадне місце посів Дрогобицький район і ІІІ-є спортсмени з Миколаївщини.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
04:55, 11 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464