** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::28.03.2007

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    28 березень 2007 року

Пошук в новинах   

влада

27 березня заступник голови Сокальської райдержадміністрації О.Зарічна провела засідання районної комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат з наступним порядком денним: про стан погашення боргів по платежах до місцевого бюджету та виплати заробітної плати на підприємствах району; звіти керівників підприємств про стан погашення заборгованості по виплаті заробітної плати і платежів до бюджету.

На засідання комісії були запрошені керівники ПП “Простір”, ЖКВ м.Белза, ПСК “Вишнева гора” Сокальської РСС, ГРВП “Фортуна” Сокальського міськоопторгу, ПСК “Піраміда” Сокальського ОГХ. Було прийнято рішення ПП “Простір” до 1 квітня 2007 року погасити заборгованість перед Пенсійним фондом.

^

РДА
Сокальська РДА

влада

27 березня перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації В.Бойко провів засідання районного оргкомітету для підготовки та проведення Дня довкілля та місячника благоустрою.

У засіданні взяли участь заступники голови райдержадміністрації О.Зарічна, С.Крут та М.Христинич, заступник голови районної ради В.Панченко, представники відділу освіти, сектору екологічного контролю, РайСЕС, відділу земельних ресурсіів та інші.

В районі створено сім оперативних груп для вивчення і оперативного інформування про стан довкілля та благоустрою населених пунктів, підприємств та організацій. Члени груп протягом тижня оглянули території району і доповіли на засіданні оргкомітету про ситуацію, що склалася.

^

РДА
Сокальська РДА

культура

Перемога

Павло Осос

28 березня в м.Київі проходив VII Всеукраїнський фестиваль дитячого та юнацького естрадного мистецтва «Пісенний вернісаж –2007».

В конкурсі приймали участь діти в трьох вікових категоріях із всіх куточків України. Серед учасників був і наш талановитий тринадцятирічний сокальчанин Павло Осос .

Він виступав в старшій віковій групі і став лауреатом 1 премії.

На конкурсі він виконав нові пісні: «Тільки муза» Л.Попернацького та «Перше кохання» Я.Степанкова,які були написані спеціально для нього київськими авторами.

Велика заслуга в його перемозі належить відомому сокальському композитору і педагогу Ользі Пенюк, яка підготувала його на цей престижний і відповідальний конкурс.

29 березня відбувся гала концерт переможців, де Павло вступав як виконавець і ще й в новому амплуа -як ведучій гала концерту.1 квітня Павла Ососа запрошено на українське національне радіо, де він буде спілкуватися із заслуженою артисткою України Ларисою Недін, яка запросила його дати інтерв`ю в своїй програмі" Вітальня актриси Лариси"

^

Павло Осос, На музичному небосхилі >>>

Ольга Пенюк-Водоніс
Сокальська дитяча школа мистецтв ім. В.Матюка

культура

ЮВІЛЕЙ

Володимир Сірко та Володимир Полянчук
Володимир Сірко та Володимир Полянчук

Незвичним і святковим було 27 березня засідання літературно - мистецького об’єднання «Колос». Саме сьогодні всі колосята вітали ювіляра - поета Володимира Сірка якому виповнилося 85 років. Святкове засідання проводив голова ЛМО «Колос» Володимир Полянчук. Він розповів присутнім про творчі здобутки поета, його велику і копітку працю, про його нові книжки і досягнення.

Володимир Сірко і  члени ЛМО Колос
Володимир Сірко і члени ЛМО Колос
З словами привітання для ювіляра виступили член спілки письменників України Любов Бенедишин, відомий сокальський композитор Ольга Пенюк, Ярослав Кортко, Мирон Гавришкевич, Ганна Кузьмак, головний редактор альманаху «Солокія» (м.Червоноград), та багато інших.

^

Коротка біографічна довідка та творча діяльність

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
19:02, 19 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567