** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::28.03.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    28 березень 2008 року

Пошук в новинах   

влада

На Сокальщині побували гості з Польщі – представники громади міста Ополє Любельське на чолі із працівником міського відділу євроінтеграції і промоції Ягенкою Сарною.


 Делегація прибула метою створення фільму та матеріалів, які презентуватимуть культурні і природні пам’ятки Сокаля та нашого краю, а також створення фактичних туристичних маршрутів в районі, за якими залучати сюди жителів Європи та інших гостей. Відповідні промоційні матеріали будуть зроблені і по Ополю Любельському аби і сюди залучати туристів.Як повідомила в інтерв’ю радіо «Сокаль» пані Ягенка, усі ці заходи відбуваються в рамках проекту, кошти якого і будуть використовуватися для популяризації туризму: «Ми перебуваємо з візитом в Сокалі з метою презентації міст Сокаль та Ополє Любельське, в рамках програми розвитку транскордонної співпраці в контексті промоції і туризму. Ми приїхали з камерою, щоб можна було вказати потенційному туристу цікаві маршрути та визначні місця Сокаля»Як розповів радіо «Сокаль» заступник міського голови Сокаля Любомир Чабан, котрий зазвичай опікується закордонними делегаціями, на наше місто представники громади Ополля Любельського вийшли самі, відтак була підписана угода про співпрацю. Відтак, місто на заході Люблінського воєводства вибороло грант на проведення заходів по презентації Сокаля та самого Ополя в межах туристичних маршрутів. Сокальчани долучатимуться до програми як партнери, при цьому не витрачаючи коштів, адже фінансується гранд з європейських фондів.
Перебування гостей з Польщі тривало 2 дні, за цей час вони побували в різних куточках і нашого міста і околиць, оглянули чимало визначних місць, відвідали відомий не лише на наших теренах, але й далеко поза межами України музей Анатолія Покотюка «Людина.Земля.Вссесвіт», низку підприємств, установ, такожє побували в гостях на радіо «Сокаль».
^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

економіка

За  січень-лютий 2008 року промисловими підприємствами Сокальського району вироблено продукції на 98,41 млн. грн., що на 34,6% більше до відповідного періоду 2007 року, в тому числі: підприємствами добувної промисловості було вироблено продукції на  56,64 млн.грн. (на 31,4% більше, ніж за відповідний період минулого року); підприємствами обробної промисловості  вироблено продукції на 40,81млн.грн. (на 36,8% більше, ніж за відповідний період торік);


 підприємством по розподіленню електроенергії, а саме, львівською філією державного підприємства "Укренерговугілля" у січні було вироблено продукції на суму 0.96 млн.грн. (на 15 % більше проти січня-лютого 2007 року). З нарощенням обсягів виробництва спрацювали: шахта  „Лісова” (в 7,7р.); шахта „Степова” (в 2,3р.); ДВАТ „Шахта „Надія”” (на 30,8%); шахта „Зарічна” (на 5%); підприємство ВК № 47 (в 2,6р.); ТзОВ "Сокме" (в 2,8р.); ТзОВ “Софас” (в 2,4р.); ДП „Датський текстиль” (на 28,5%); ТзОВ „Вемо” (на 27,4%); Борокський спиртзавод (на 25,9%); ТзОВ „Богатир” (на 23%); ТзОВ „Дукат” (на 4,6%).У лютому 2008 року промисловими підприємствами району вироблено продукції на 15,3%  більше, ніж у січні. Загальна заборгованість з виплати заробітної плати станом на 01.03.2008 року  без нарахувань склала 2319.3 тис. грн., що на 560,4 тис. грн. більше ніж станом на 01.01.2008 року.

^

РДА
Сокальська РДА

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:36, 26 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567