** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::28.05.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    28 травень 2008 року

Пошук в новинах   

влада

26 травня т.в.о. голови Сокальської райдержадміністрації І.Бережницький провів нараду з керівниками управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, ряду підприємств та організацій району.

Розглядалися питання: про виконання районного бюджету; про підсумки святкування у м.Сокалі Дня міста; про ремонт доріг району та мосту через р.Західний Буг; про погашення заборгованості з виплати заробітної плати; про стан профілактики злочинності та розкриття злочинів в районі; тощо.

Як зазначив на нараді заступник начальника ДПІ П.Шпряха, із запланованих 12978 тис.грн. до бюджету надійшло 4291 тис.грн. (33,1%). 1,5 млн.грн  поступило протягом останніх двох  тижнів, з них 1,2 млн.грн. ПДВ по ДВАТ «Шахта «Надія»», решта дрібні платежі. в районі є 5 основних бюджетоутворюючих підприємств: ДП «Львіввугілля»; ДВАТ «Шахта «Надія»»; Борокський спиртзавод; ТзОВ «Вемо»; КП «Сокальтеплокомуненерго». Частка ДП «Львіввугілля» та ДВАТ «Шахта «Надія»» складає близько 73%. За 4 місяці до бюджету було сплачено: ДП «Львіввугілля» -- 8107 тис.грн. (46%); ДВАТ «Шахта «Надія» -- 4700 тис.грн. (26,9%); ТзОВ «Вемо» -- 381 тис.грн. (2,16%); Борокським спиртзаводом – 351 тис.грн. (1,99%); КП «Сокальтеплокомуненерго» -- 286 тис.грн. (1,5%). 

Що стосується ремонту мосту, то, за повідомленням начальника "Райавтодору" В.Квартирука, вже підготовлений зведений кошторис на 305.7 тис.грн., погоджено об»єми робіт, до робіт приступили, завезено фрези, є асфальтоукладчик і каток. Коштів достатньо.

Проводиться ямковий ремонт вулиці Української в м.Сокалі. Розпочали поточний ремонт дороги Ульвівок-Теляж.

^

РДА
Сокальська РДА

влада

26 травня заступник голови Сокальської райдержадміністрації М.Христинич провела нараду за участю начальника відділу з питань внутрішньої політики, зв”язків з ЗМІ та громадськими організаціями Л.Луців, начальника служби у справах дітей Б.Зарічного, директора РЦСССДМ Н.Хомин, спеціаліста відділу у справах молоді та спорту О.Скребухи.Розглядалися питання: про проведення профілактичних рейдів по місцях масового відпочинку молоді та підлітків; про роботу відділів та служб за тиждень та плани роботи на наступні; про роботу з багатодітними сім"ями району; тощо.
^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

У якій країні ми живемо? Прикро про це запитувати, але хочеться не те що делікатно запитати, а інколи и по столу кулаком гримнути. Особливо, коли потрапляєш на прийом у кабінети чиновників. Сидять пани і підпанки, зали займають, що у міністрів, і зарплати від держави одержують чималі. Здавалося б, мусять у поті чола працювати і, головне - дбати про інтереси людей. Неспроста ж Президент вимагає від них три якості, так звані три «П» - порядність, професійність, патріотизм. Але Ющенко далеко, а у Сокалі, схоже, свої кадри, свої порядки. Хто хоч раз переступав кабінет начальника, мабуть, виніс такі ж гіркі враження, як і я. Принаймні, про стиль керівництва директора КП «Сокальтеплокомуненерго», особисто я нічого доброго не чув. А нещодавно зайвий раз переконався в цьому. Справа в тім, що мій батько важкохворий, переніс три інсульти. Уявіть собі, наскільки складно доглядати таку немічну людину. Ми з братом за всяку ціну вирішили створити для тата елементарно зручні умови проживання. Головне, щоб завжди в квартирі була гаряча вода і тепло. Звісно, для цього треба зробити індивідуальне опалення. Я звернувся в міську раду і голова Петро Савчук вислухав мене з розумінням, навіть підтримав, мовляв, батьки - це святе. У КП «Сокальжитло-комунсервіс» дали мені так званий «бігунець» (вдумайтеся, як виразно охрестили люди отой папірець - бігунець!). Й справді, находитися і набігатися треба ого-го як, аби зібрати всі дозволи, всі підписи начальників.


Один відповідає за воду, інші - за газ, тепло... Комунальники порадили спочатку взяти технічні умови в конторі «Теплокомуненерго», а тут мене прийняли так, що надовго запам`ятаю... До речі, це було на третій день Великодніх свят. Кажуть, у ці дні годиться вислухати і допомогти кожному, хто б не звернувся. Але керівник п. Кіпень (переконаний, що він не відповідає трьом «П»), почувши з чим я прийшов, аж змінився на обличчі. Звинуватив мене в брехні, мовляв, спекулюю довідкою про хворобу батька і матиму великий гріх. Уявіть собі, що робилося мені в душі - і без цього біль душить, бо батько у важкому стані, ремонт в квартирі треба терміново робити, ще й на все заробити, бо гроші з неба не падають. До речі на роботу доїжджаю у Львів, Київ... А тут чиновник безпідставно тебе звинувачує... За таке б`ють по фізіономії, а я стримався, бо був третій день свят.


Не я, а він матиме гріх! Мій батько дійсно хворий, а п. Кіпень в приймальні, в присутності секретарки і ще однієї особи (можливо, це теж працівниця «Теплокомуненерго») безапеляційно звинуватив мене в афері. Така особа не повинна працювати з людьми. Мож¬ливо, він інженер хороший і на техніці знається, тож нехай працює із машинами, але до людей його не треба підпускати.


Зіткнувшись з хамством і безконечною біганиною, дійшов висновку і думаю не я один такий - треба негайно об`єднати три служби в єдину: «Теплокомуненерго», «Водоканал» і «Житлокомунсервіс». Цю справу слід розпочати і довести до пуття! Бо раз по раз виникають у людей життєві проблеми, і вони вимушені носитися з «бігунцями» з одного кінця Сокаля в інший. З ким не траплялося: в помешканні холодно і немає гарячої води, то йдуть сокальці з`ясову¬вати причини, а їх футболять з «Водоканалу» у «Теплокомуненерго», «Житлокомунсервіс» чи навпаки. Люди не розуміють хто і за що відповідає, кому яка труба належить. Але повернемося до конкретного - сокальці, напевно, пам`ятають, як колись п. Нетребчук відав житлокомунальною службою мікрорайону хіміків, і до нього усі йшли з різними питаннями, які стосувалися водопостачання, котелень, усіляких ремонтів. Була одна бухгалтерія, один персональний водій і один офіс, і порядок був. Вважаю, що варто повернутися до цього, а на зекономлені кошти закупити хорошу сучасну техніку, інструменти, матеріали. Адже тепер контор багато, а толку мало. Якщо ж буде один керівник, одна бухгалтерія, то уже на цьому вийде чимала економія, що без сумніву, позначиться позитивно на собівартості послуг.


Це актуальне питання мусять взяти під строгий контроль депутати місцевих рад, адже для цього їх і обирали люди, вони мусять відстоювати інтереси громади.Василь ГРУШЕЦЬКИЙ, м. Сокаль.


27 травня 2008 р^

Газета
"Голос з-над Бугу"

суспільство

Як повідомив радіо «Сокаль» президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості Володимир Войтюк, напередодні цього етапу на перемогу у чемпіонаті, претендували дві команди - триразовий чемпіон Сокальського району команда зі Жвирки-“1715” та чемпіон Сокальського району з “Брейн-рингу” команда “Деміурги”. Нагадаю, що у першому та другому етапах, перемагала команда “1715”, а на третьому–четвертому – «Деміурги”. Проте команда “1715”, жодного разу не вилітала з призової трійки, завдяки цьому на останньому етапі її влаштовувало місце не нижче четвертого.Змагання проходили у дуже напруженій боротьбі: в кожному з турів перемагала інша команда. Завдяки перемозі в останньому турі, Кубок ”ПриватБанку”, здобули “Деміурги” (капітан Микола Сідельник). Другою стала ”Легенда” з Радехова (капітан Андрій Наконечний). І замкнула призову трійку команда “1715” (капітан Тарас Малюх).Отже, за підсумками п’яти етапів переможцем V-го Дорослого чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?” стала команда зі Жвирки-“1715”, яка завдяки стабільності результатів, зуміла набрати 114 балів. Таким чином жвирківська команда стала чотириразовим володарем цього почесного титулу. Отже, повідомляємо склад переможців: Тарас Малюх (капітан), Григорій Малюх, Олександр Шутовський, Лідія Шутовська, Володимир Гарвона, Володимир Трохімчук. До речі цій команді, належить своєрідний рекорд – у жодній з 21-єї гри, які зіграла ця команда у чемпіонатах Сокальщини, вона жодного разу не вилітала з призової трійки.Віце-чемпіоном стали “Деміурги”, які набрали 109 балів. Ця команда, завершила сезон фантастичним спуртом з трьох перемог поспіль, проте провалені два перших етапи не дали їм зійти на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Сподіваємось, що вже наступного сезону їм таки вдасться досягти бажаного. “Бронзовим” призером Чемпіонату стали “Чемпіони” (капітан Олександр Хлєвной) у них – 99 рейтингових балів.Паралельно в рамках цього чемпіонату пройшов V Вчительський чемпіонат Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”. Впевнену перемогу у ньому здобули педагоги з Великих Мостів – команда “Пошук” (капітан Юрій Кірик). ”Срібло” у педагогів Сокальської СЗШ №5 в команди “Вікторія”, і замкнула трійку призерів збірна вчителів Сокальської ССЗШ №3-“Любисток” (капітан Володимир Павлюк).Організаторами V-го Дорослого чемпіонату Сокальського району з гри “Що? Де? Коли?”, виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, районний відділ освіти та відділ у справах молоді та спорту Сокальської райдержадміністрації. Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам турніру- Червоноградській філії КБ “Приватбанк”, диско-клубу “Вікторія”, фірмі “Ніка”, ТзОВ “Рінг”, піццерії “Фігаро”, завдяки яким усі призери були нагороджені цінними призами. Також подяка, висловлюється, інформаційним партнерам інтелектуальних ігор на теренах Сокальщини: ТРК “Сокаль”, газеті “Панорама”, часописам “Голос з-над Бугу” та “Храм серця”.Президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості Володимир Войтюк
^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:32, 26 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567