** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::28.09.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    28 вересень 2006 року

Пошук в новинах   

анонс :: центр

У середу 27 вересня відбулося засідання комісії по вибору земельних ділянок для будівництва житла, об'єктів культурно-побутового, комунального призначення, вилучення для державних та громадських потреб. У ній взяли участь голова РДА Олексій Кінах, перший заступник голови РДА Василь Бойко та голова Районної Ради Олег Солодяк. Комісія надала дозвіл на виготовлення документації по реконструкції частини викупленого приміщення по вулиці Героїв УПА 58, для облаштування майстерні для побутового обслуговування населення.

Комісія розглянула питання щодо можливості розташування кварталу присадибної забудови, на земельній ділянці площею 3 гектари за межами села Поториця, яка у даний час використовується для сільськогосподарського виробництва. Але це питання потребує додаткового вивчення відповідними службами району за участю органів місцевого самоврядування.

Членами комісії було вирішено надати дозвіл, на встановлення рекламного щита Білборд на стіні житлового будинку, що знаходиться по вулиці Тартаківська.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

анонс :: центр

У четвер, 28 вересня, в Сокалі проходитиме традиційна нарада голів і секретарів міських, сільських та селищної рад. На порядку денному питання про стан виконання дохідної частини бюджету району, про правильність написання рішень сільськими радами з питань земельних відносин, роз’яснення постанови Кабінету міністрів України від 1 серпня 2006 року за №1063 «Про затвердження Порядку видачі довідки про право фізичної особи на отримання доходу від податкового агента без утримання податку та її форми», про діяльність громадських формувань на території сільських рад і їх матеріальне забеспечення, а також 5 питання – «Різне». Нарада розпочнеться о 10 годині.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

анонс :: центр

Купувати продукти у несанкціонованих місцях небезпечно для здоров’я: 80% уражених гострими інфекційними захворюваннями. За 8 місяців Червоноградська санстанція зареєструвала 109 випадків, з них 97 у Червонограді та 10 у Соснівці, які заразилися саме таким чином, про це повідомив Західній інформаційній корпорації головний санітарний лікар Червонограда Ярослав Берекета. «Мити руки, зберігати продукти у холодильнику, тобто потрібно дотримуватись елементарних правил гігієни.

Щодня Санепідемстанція фіксує 2-3 випадки інфекційних захворювань. Лікування такого хворого обходиться близько двухсот - шістсот гривень», – зазначив Ярослав Берекета. За його словами, на перше вересня зареєстровано 30 випадків захворювання на туберкульоз, за аналогічний період минулого року 47, 15 випадків захворювання коростою, проти 19 торік, серед венеричних: сифіліс «підчепили» 15 осіб, гонорею – захворіло троє.

Від укусів тварин постраждали 54 особи, переважно червоноградці (минулоріч було зафіксовано 91 такий випадок), а що стосується бацилоносіїв дифтерії, то їх є 11 осіб.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

анонс :: центр

Вчора на території Волсвинської сільської ради працювала робоча група у складі заступника голови Районної Ради Василя Панченка, начальника Сокальського управління водного господарства Богдана Фітьковського, виконуючого обов'язки начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій Володимира Шевчука та інші.

Члени робочої групи вивчили проблеми і перспективи водо та газопостачання населених пунктів Волсвин та Городище, а також шляхи вирішення проблеми водовідведення повеневих вод у місцях просідання території внаслідок діяльності колишньої шахти. Робоча група прийняла рішення активізувати роботу, щодо освоєння у сумі 102 тисячі гривень, які виділені з державного бюджету на прокладання газопроводу у селі Городище, та під»єднанню вуличних газопроводів ГРП у селі Волсвин.

Як позитивний момент потрібно відмітити проплату у розмірі 17 тисяч гривень за проектну документацію на прокладання водопроводу у селі Городище центральною збагачувальною фабрикою «Червоноградська». Про це радіо «Сокаль» повідомив керівник сектору зв'язків із ЗМІ Богдан Зарічний.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

анонс :: центр

Сьогодні в приміщенні Сокальського Народного дому відбулися урочистості присвячені професійному святу Дню вчителя, яке традиційно, щороку відзначають у першу неділю жовтня. Привітати вчителів з професійним святом прийшли: заступник голови райдержадміністрації Марія Христинич, отець Ярослав Кащук Сокальської єпархії Української греко-католицької церкви, голова районної ради профспілкових комітетів працівників освіти Ольга Семеняка, а також Лариса Фарин начальник районного віділу культури.

Розпочалась урочистість з благословення отця Ярослава Кащука, який побажав вчителям сили і наснаги у їх нелегкій праці. Начальник відділу освіти Роман Монастирський теж привітав колег і вручив відзнаки, грамоти та грошові премії освітянам Сокальщини за різні досягнення та особливі успіхи у роботі. Після урочистої частини вчителів привітали творчі колективи нашого району.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

анонс :: центр

За результатами профілактичних оглядів, які проводилися на Львівщині з 1 березня цього року серед мешканців сільського населення області, виявлено 246 тисяч 100 патологій, що становить 35,6% від оглянутих. Водночас було госпіталізовано майже 21 тисяча 500 хворих, під диспансерний нагляд було взято 55 тисяч осіб, про це вчора повідомив, під час засідання Колегії головного управління охорони здоров’я Львівської ОДА начальник обласного медичного інформаційно-аналітичного центру Микола Паєнко. За його словами важливим показником якості проведених оглядів є кількість виявленої патології.

Для проведення оглядів залучено 2 мільйони 218 тисяч 300 грн., у тому числі позабюджетних коштів – майже 209 тисяч гривень. Микола Паєнко також зазначив, що рівень смертності у сільській місцевості майже в 1,4 раза вищий від показника, що склався у містах, і на 25% більший від загальнообласного рівня, що при показникові природного приросту свідчить про демографічний занепад села.

Одним з заходів щодо підвищення рівня забезпечення сільського населення медичною допомогою у районах Львівської області стало проведення профілактичних оглядів населення – Днів здоров’я сільського населення. Дні здоров’я на Львівщині були запроваджені в усіх селах нашої області з 1 березня 2006 року.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

анонс :: центр

«На виконання Сімейного кодексу необхідно добровільно проводити дошлюбні медичні огляди. Але, на превеликий жаль, на Львівщині надзвичайно мало подружніх пар свідомо звертаються для проходження медичного огляду. Тому ми разом з РАГСами зобов’язані надавати людям інформацію про доцільність проходження медичних оглядів перед шлюбом», – заявила вчора 27 вересня, під час засідання Колегії головного управління охорони здоров’я Львівської ОДА заступник начальника головного управління охорони здоров’я Ірина Микичак. «На сьогодні ми керуємося наказом головного управління охорони здоров’я Львівської ОДА та розпорядженням голови Львівської ОДА «Про забезпечення права дітей на життя і здоров’я», відповідно до яких ми маємо постійно і неухильно контактувати з нашими РАГСами. Адже від того, наскільки наші подружні пари приготуються до шлюбу і будуть думати про своє здоров’я, залежить кількість здорових дітей. Тим паче, зараз є значна частина генетичної патології, яка попереджується на дошлюбному етапі», – зауважила Ірина Микичак.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

анонс :: центр

Олімпійська чемпіонка борчиня Ірина Мерлені не виступатиме на чемпіонаті світу в Китаї, - про це повідомляє Західна Інформаційна Корпорація. Як стало відомо, 24-річна зіркова соснівська невістка готується стати мамою. Нагадаємо, напередодні дня закоханих 12 лютого цього року Ірина Мерлені вийшла заміж за 21-річного мешканця Соснівки Андрія Микульчина. До того молоді люди були знайомі близько трьох місяців.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
22:16, 6 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464