** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::29.03.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    29 березень 2006 року

Пошук в новинах   

політика

 

Соціалісти заявляють про фальсифікацію – обласна адміністрація про те, що вибори відбулись прозоро і демократично

 

У вівторок перший секретар Львівського обкому СПУ Євген Таліпов заявив регіональним ЗМІ про те, що, нібито, у львівській області „відбувається тотальна фальсифікація під час підрахунку голосів”. Однак ЛОДА заявляє – вибори на Львівщині відбулись. Відбулись прозоро та демократично. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

 

Львівська обласна влада та, зокрема, облдержадміністрація доклали усіх можливих зусиль щоб виборці змогли повністю реалізувати своє конституційне право обирати та бути обраними. Про це свідчать спостерігачі за виборчим процесом, які перебували в області та не зафіксували ніяких суттєвих, тим більше тотальних порушень. Про це свідчить і нормальна робота виборчих комісій усіх рівнів, які складаються із представників багатьох політичних сил регіону. Є в цих комісіях й представники соціалістів.

 

Згідно чинного законодавства ЛОДА надавала матеріально-технічну та організаційну допомогу виборчим комісіям, на цьому участь виконавчої влади у виборчому процесі обмежується. Подібні голослівні заяви не роблять честі місцевим політикам, які не змогли отримати підтримки виборців Львівщини. У повідомленні ЛОДа також зазначено, що „товаришу Таліпову простіше звинувачувати обласну владу та її керівництво в „приватизації” виборів на Львівщині, аніж визнати свою поразку”.

 

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

освіта

28 березня у Сокальській гімназії відбулося засідання учителів, присвячене проведенню тестів з української мови, математики та історії. Проводила її виконуюча обов’язки директора Львівського регіонального центру незалежного тестування Лариса Середяк. Цього року саме з названих предметів по загальноосвітніх навчальних закладах будуть проходити тестування старшокласників. А з наступного року випускники шкіл будуть складати тести з усіх предметів. За словами пані Лариси про цей експеримент-програму говорять вже три роки, і лише зараз вона почала діяти.Отже, мова йде про тестування, мета якого – забезпечити рівний доступ молоді до вищої освіти, дати об’єктивну оцінку навчальних досягнень учнів і створити передумови для входження нашої держави в європейський освітній простір. У 2006 році 40 тисяч випускників шкіл України, які виявлять бажання вступати до вищих навчальних закладів, матимуть змогу пройти зовнішнє незалежне оцінювання. Отримані результати за бажанням учнів будуть зараховані, як державна підсумкова атестація в школі, а також як вступні іспити до вузу.

У Львівській області є певна квота у зовнішньому незалежному оцінюванні, цього року в ньому братимуть участь випускники з міст Львів, Трускавець, Червоноград, а також Дрогобицького і Сокальського районів.

Також нагадаю, кожен випускник до початку державної підсумкової атестації повинен отримати сертифікат, для випускників навчальних закладів зовнішнє незалежне тестування буде проводитись безкоштовно. Додам, що тестування проходитиме згідно Постанови Кабінету Міністрів та наказу Міністерства освіти і науки України. За правилами, школяр, що виявив бажання взяти участь в тестуванні, повинен самостійно написати заяву та передати її керівництву навчального закладу. Це потрібно зробити як найшвидше, адже до кінця цього місяця заяви повинні бути відправлені до Києва. Відтак, про місце і час проведення зовнішнього незалежного оцінювання кожного бажаючого повідомлять додатково.


служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
14:25, 6 червня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464