** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::29.05.2005

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    29 травень 2005 року

Пошук в новинах   

політика

Питання адміністративно-територіальної реформи обговорювали на розширеній раді районної організації Народний Рух України, яка відбулась у неділю 29 травня. Присутніх ознайомили із проектом реформи в основу якої покладено принцип децентралізації влади. Це означає, що більшість повноважень буде надано місцевим радам та територіальним громадам. Присутнім було донесено, що ця реформа полегшить життя на селі, адже в центі уваги – людина і її потреби. Громада буде об’єднувати близько 5 тисяч громадян. При Сокальській РДА вже працює робоча група по вивченню громадської думки з приводу територіальної реформи. І на раді РУХівцям, було представлено перші розробки поділу Сокальського району на громади. Основними критерієм розмежування була чисельність населення, яка має бути не менше 5 тисяч. На запитання, за якими критеріями визначають адміністративний центр, відповів голова РО НРУ, водночас і голова Сокальської РДА Олег Солодяк.В цілому ж, люди з насторогою відносяться до цієї реформи. Сумніваються у її доцільності і позитивних результатах. Ще одне важливе питання, яке бурхливо обговорювали на зустрічі політичну ситуацію в районі, а саме – стосунки РО народного РУХу України з проводом районної організації Конгресу Українських націоналістів. Причиною конфлікту став лист на ім’я голови РУХу в районі Олега Солодяка, в якому сказано, що районна організація КУН занепокоєна непартнерською позицією РО РУХ стосовно членів його партії, а також ще ряд проблемних питань. Про це говорив заступник голови РО НРУ Василь Козира.Після обговорення ще деяких робочих питань, присутні привітали нових членів партії, серед яких було багато молоді, і вручили їм партійні квитки. служба інформації ТРК “Сокаль”


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

політика

Цим активність діяльності партій на Сокальщини не обмежилась. Жителі району мали змогу поспілкуватись із народним депутатом Андрієм Шкілем, зустріч із яким організувала РО партії “Батьківщина”, і яка відбулась у неділю в народному домі міста Сокаль. Окрім народного депутата, на зустрічі були присутні голова РО партії Тадей Маркевич, голова Львівської обласної організації партії “Батьківщина” Іван Денькович, депутати Львівської обласної ради Олег Канівець, Остап Федоришин, Роман Гайдучок, представник депутатського корпусу Львова Андрій Лозинський. Іван Денькович, якому першому надали слово назвав Сокальську РО партії “Батьківщина” однією із кращих в області. Він подякував членам партії, за той внесок, який вони вклали у перемогу на президентських виборах 2004 року. Районну організацію партії, її голову та найактивніших членів було нагороджено грамотами ЛОО “Батьківщина”. У своєму виступі пан Денькович, багато говорив про роботу обласної організації партії, політику та цілі “Батьківщини”. Він також наголосив, що не зовсім погоджується із кадровими призначеннями у Львівській області.Іти на парламентські вибори окремо, таку стратегію підтримує Андрій Шкіль, прогнозуючи перемогу помаранчевих. З перших вуст присутні у залі почули про закулісні інтриги, які відбуваються на вищих щаблях влади, про те, що дехто намагається скомпрометувати лідера партії і прем’єр міністра Юлію Тимошенко. Змінювати правову базу України, законодавство яке діє ще з 50-их років минулого століття, будувати справжню демократію закликав присутніх у залі Андрій Шкіль. Наприкінці зустрічі, гості, зокрема пан Шкіль, дав відповіді на запитання, які в записках надходили до нього протягом усього часу. З їх змісту було зрозуміло, що люди довіряють цій партії і її лідеру. Із Сокаля гості вирушили до Червонограда, а потім у Великі Мости, де мали відбутись аналогічні зустрічі представників партії “Батьківщина” із своїми прихильниками.А в народному домі, розпочався святковий і по-справжньому зірковий концерт, акторів театру “Не журись”, який приїхав разом із “Батьківщиною”.служба інформації ТРК “Сокаль”


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

влада

VІІІ збір Конгресу Українських Націоналістів відбувся у Києві 29 травня. В роботі Збору взяли участь 890 делегатів з усіх областей України, АР Крим, міст Києва та Севастополя. Сокальську районну організацію представляли: голова проводу Олег Глинський, а також Іван Калиш, Роман Монастирський, Сергій Касян, Михайло Коростіль, Світлана Ксьонжик, Вадим Кондратюк, Ігор Хом’як, Микола Дем’янович, Ігор Дацюк та Павло Савчук. Від імені президента України присутніх привітав Іван Васюник. Серед почесних гостей були народні депутати Геннадій Удовенко та Володимир Бондаренко, голова фундації імені Олега Ольжича Сергій Кот, голова Всеукраїнського товариства політв’язнів і репресованих Євген Пронюк та інші. Про це радіо “Сокаль” повідомив голова районного осередку КУН Олег Глинський.Конгрес також звернувся до ідеологічно споріднених організацій таких як ОУН-революційної, ОУН-мельниківців, Пори, Чистої України, Братства вояків ОУН-УПА, Спілки політв’язнів та репресованих з пропозицією об’єднати зусилля у виборах 2006 року. У заяві було зазначено, що сповідуючи пріоритет загальнонаціональних інтересів над партійними та вузькосоціальним, Конгрес УН готовий до взаємодії з усіма націонал-демократами, центристськими силами на засадах паритетності та політичної і етичної коректності.УІІІ збір конгресу УН державним гімном України у виконанні Олександра Пономарьова, після чого відбувся святковий концерт.служба інформації ТРК “Сокаль”


^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
16:59, 30 листопада 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464