** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::30.01.2008

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    30 січень 2008 року

Пошук в новинах   

влада

Засідання виконкому Сокальської міської ради відбулося у четвер, 24 січня. Відповідно до порядку денного розглядалися питання затвердження схеми курсування громадського транспорту вулицями Сокаля, тарифу на перевезення по місту, питання передачі на баланс КП «Сокальводоканалу» КНС, що розташована на території «Шахтноспецмонтажналагоджувального підприємства», питання тарифів на послуги «Сокальжитлокомунсервісу» для приватних підприємців та інших категорій абонентів, а також знову ж таки питання про підняття тарифів на послуги КП «Сокальтеплокомуненерго» для населення, бюджетних організацій та інших категорій абонентів.

Щодо курсування транспорту містом, то тут прийняте рішення з 1 лютого обмежити рух громадського транспорту центральними вулицями Тартаківською і Шашкевича, цими вулицями будуть їздити лише маршрутні таксі, що курсують напрямком «Поліклініка-Центр», «Поліклініка-Дачі» та до залізничного вокзалу, коли цей маршрут одержить переможця тендеру. Відтак, усі рейсові автобуси на Львів, Червоноград і села в напрямку через Жвирку, на Поторицю і Бендюгу будуть їздити з відповідних автобусних по окружній до вулиці Українська і далі за маршрутом, без заїзду в центр міста. Також по окружній до вулиці Підкови і далі на Яворницького їздитимуть автобуси і маршрутки напрямку до Луцька, Скоморох, Стенятина, Перетік і далі. Усі маршрути курсування погоджені із Сокальським відділом ДАІ, будуть роздані перевізникам для виконання.

Також на виконкомі було погоджено тариф на перевезення пасажирів по місту. Попередньо на виконком були подані документи, які обгрунтовували необхідність збільшення тарифу. В цілому ж розрахунок робився на понад 1 грн 80 коп – ця ціна повністю задовільнила б потреби перевізників, але з огляду на і без того складну економічну ситуацію, виконком підтримав пропозицію встановити цей показник на рівні 1 грн. З умовою, що перевізники возитимуть в маршрутках лише сидячих пасажирів. В разі її невиконання, будуть вживатися заходи для притягнення перевізників до адміністративної відповідальності.

З другого питання, щодо передачі КНС від «наладки» «Сокальводоканалу» з’ясувалося, що пряму передачу провести не можливо, адже ця насосна зараз перебуває на балансі ДП «Львіввугілля». Отже прийняте рішення звернутися із відповідним клопотанням до керівництва вугільного підприємства.

Чимало часу члени виконкому і запрошені депутати міської ради, керівництво «Сокальтеплокомуненерго» приділили питанню тарифів на тепло, які на переконання керманичів тепломережі необхідно знову піднімати, оскільки зросли ціни на енергоносії, зокрема газ, відтак з 1 січня також зріс і рівень мінімальної заробітної палти.

Щодо тарифів до населення, то в цьому плані присутні вирішили залишити це питання для розгляду на комісії міськради з комінальних тарифів, відтак повернутися до нього після відповідних висновків і пропозицій.

Однак, у четвер було прийняте рішення про затвердження тарифів на послуги теплопостачання для бюджетних організацій та інших категорій абонентів. Отже бюджетники з 1 лютого платитмуть за тарифом 356 грн 84 коп, а інші споживачі 372 грн 36 коп за 1 Гкал. А питання ціни на тепло для мешканців міста буде розглянуте на 2 засіданні виконокому, що відбудеьться у віторок.

Для затвердження «Сокальтеплокомуненерго» пропонує тариф для населення в розмірі понад 220 грн за 1 Гкал. Далі члени виконокму розглянули низку інших питаннь, а також заяви, що надійшли до цього дня від часу останнього виконкому.

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:34, 26 лютого 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567