** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::30.03.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    30 березень 2006 року

Пошук в новинах   

анонс

Протокол про встановлення підсумків голосування у Сокалському міському територіальному виборчому окрузі був підписаний 29 березня о 16 годині. Про це радіо “Сокаль” повідомив голова міської ТВК Сергій Порташ. Згідно з протоколом, в Сокалі участь в голосуванні взяло 10 428 осіб, з них неправильно скористались бюлетенями 90 виборців.

Результати голосування за протоколом наступні: 7 партій і блоків подолали 3% бар’єр до міської ради, найбільше голосів – 2 834 – отримав блок “Наша Україна”, це 27,41% від загальної кількості бюлетенів, що визнані дійсними. Наступним за кількістю голосів йде блок Юлії Тимошенко – 2 184 – 21,12%, далі йде ГП “Пора” – у неї 1 390 голосів, що складає 13,44%, а також партія “Віче” – 7,66%, ПППУ – 4,1%, ПРП – 3,96% та УНБ Костенка-Плюща, за яких проголосувало 3,81% виборців Сокаля. Жодного з кандидатів не підтримало 626 виборців.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

анонс

Екс-кандидат на посаду мера Червонограда Валерій Шевченко не задоволений результатами підрахунку голосів. Він вимагає перерахувати голоси, стоячи на одинці з плакатом під стінами міської ради. Він вважає, що набрав значно більше голосів, однак вони не дійшли до виборчої комісії. „Хай навіть я не вийду на першу позицію, але мером стане той, за кого проголосували в дійсності” – зазначає пан Шевченко.

Він навіть подав заяву до міської ради, де зазначив, що готовий стояти під її будівлею стільки скільки завгодно. Згідно з даними Червоноградської ТВК, на виборах мера переміг чинний мер Ігор Чудійович.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

політика

Перемогу в передвиборчій кампанії на посаду міського голови Сокаля за підсумками голосування одержав діючий мер Петро Савчук, який набрав 53,48% голосів виборців. Згідно з протоколом Сокальської міської ТВК, за нього проголосувало 5 525 мешканців нашого міста. За Віктора Баланюка проголосувала 2 671 особа, його показник 25,85%, за ще одного кандидата – Петра Жируху віддало свої голоси 7,58% виборців. 3,4% мешканців, які взяли участь у голосуванні не підтримали жодного з кандидатів. Всього у виборах міського голови брало участь 10 423 особи, 92 протоколи були визнані недійсними.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

політика

“Пора” хоче організувати попереджувальні акції біля ТВК по всіх районах області, заявив “Львівському порталу” перший номер у списку партії до обласної ради Андрій Рожнятовський. За його словами, намети біля обласної ТВК та у районах області – це попереджувальна акція з боку “Пори” щодо чесного підрахунку голосів.

“Ми маємо дані про те, що нам занижують рейтинг” – сказав він. За даними А.Рожнятовського, “Пора” на виборах до обласної ради набирає близько 8% голосів, а за даними з комісій “Пора” набирає 5%. “Щойно ми з’ясуємо, що таке справді відбувається, то акції стануть масштабними, на кшталт майданів 2004 року” - наголосив А.Рожнятовський.

Зараз під обласною радою розкладено намет “Пори” та стоїть кілька партійних прапорів. Біля наметів кілька десятків активістів партії, які регулярно скандуть про право обирати та чесний підрахунок голосів.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

політика

Ірина Харчук, за яку проголосувало 2 514 мешканців Соснівки, випередила свого основного кандидата від Соцпартії Ярослава Гринчука на 140 голосів. З великим відривом від них йшли висуванець від БЮТу Роман Ясинецький – 541 голос та висуванець «Партії екологічного порятунку «ЕКО+25%» Павло Савчук – 193 голоси, – повідомила Західна інформаційна корпорація. Ірина Харчук з листопада 2005 року виконувала обов’язки міського голови Соснівки, працюючи водночас секретарем міськради. На вибори ішла самовисуванням за підтримки блоку «Наша Україна».

служба інформації ТРК “Сокаль”

 

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

політика

 

Гірник наразі залишився без селищного голови. Однакову кількість голосів отримали два кандидати – Валентина Мартинюк та Теофіл Штокаль. Відтак, мешканці селища невдовзі знову прийдуть на виборчі дільниці, аби обрати голову з-поміж цих двох кандидатів.

 

 

 

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
08:27, 14 липня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464