влада
В Сокалі у четвер були введені в дію всі котельні, розпочато подачу тепла користувачам. Про це радіо «Сокаль» повідомив міський голова Петро Савчук. Міській раді вдалося віднайти кошти, аби погасити понад 80 тисячний борг за використаний минулого опалювального сезону газ. Відтак газовики виділили ліміти блакитного палива на початок сезону. Проте, благо цивілізації не прийде в будинки, в яких є значні борги за теплопостачання. Поки боржники не проплатять за послуги, в ці доми тепло подаватися не буде. Наразі не опалюється і школа-інтернат, її керівництво відтермінувало початок сезону до кінця осінніх канікул вихованців.
Як зазначив радіо міський голова Сокаля, влада міста доклала максимум зусиль, аби розпочати опалювальний сезон, проте міська рада це робить в останнє, адже в бюджеті коштів на ці потреби не передбачені. І в цілому проблеми підприємства виникли через значні борги окремих мешканців Сокаля, загальна сума яких складає 680 тисяч грн. Ці боржники і тримають в заручниках все місто, в тому числі садочки і школи.
Влада міста вчергове звертається до сокальчан з проханням розрахуватися за послуги «Сокальтеплокомуненерго», аби в подальшому отримувати тепло без перерв і перешкод.
^ служба інформаціїТРК "Сокаль"
|