** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 15 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::31.03.2011

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    31 березень 2011 року

Пошук в новинах   

влада

30 березня голова Сокальської райдержадміністрації Микола Мисак провів засідання колегії райдержадміністрації з наступним порядком денним: про виконання Районної програми покращення умов тримання засуджених  та осіб, взятих під варту на 2007-2010 роки; про стан електропостачання в Сокальському районі; про торгівельне обслуговування населення  та функціонування системи споживчої кооперації  Сокальського району; про виконання заходів щодо запобігання нещасним випадкам серед населення в наслідок втручання в роботу електрообладнання при користуванні газом та використанні газових приладів у побуті.


Як зазначалося на колегії, станом на 31.12.2010 року в  Сокальській ВК-47 утримується 530 засуджених, з яких 130 засуджених до тюремного ув’язнення, 66 – довічне ув’язнення. В цілому умови утримання засуджених в СВК-47 можна вважати як задовільні. Значно гірша ситуація із забезпеченням засуджених одягом, взуттям, постільною білизною. Забезпечення засуджених одягом здійснюється за рахунок  родичів та гуманітарної допомоги. Для вирішення згаданих питань використовуються можливості Скандинавської місії в Україні для дітей та організації, що функціонують в районі по лінії гуманітарної допомоги: “Карітас”, “Червоний Хрест” та інші. Річна потреба в коштах на медикаменти становить майже 53 тис. грн. Фактично в 2010 році профінансовано 31,7 тис. грн.(60,0%). Недофінансування на медикаменти перекривається за рахунок родичів та гуманітарної допомоги. На даний час потребує заміни покрівля житлових приміщень площею 10 тис.кв. метрів. У 2010 році ВК-47 вироблено продукції на суму 827,2 тис. грн. За останній рік  в установі виробничо-господарська діяльність погіршилась. Тому колегія прийняла рішення: рекомендувати начальнику Сокальської виправної колонії №47, спільно з управлінням економіки райдержадміністрації та іншими зацікавленими структурними підрозділами, провести аналіз можливостей виробничих потужностей підприємства установи та розміщення замовлень; спільно з ДП "Львіввугілля" розробити та підписати угоду про співпрацю; рекомендувати районній та Жвирківській селищній радам звільняти підприємство від сплати комунального та земельного податків щорічно  на період 2011-2013 років; рекомендувати керівникам бюджетних установ та комунальних підприємств району, при закупівлі продукції за бюджетні кошти, розміщувати замовлення або здійснювати першочергову її закупівлю у виправній колонії №47.


По другому питанню виступив начальник РЕМ Зіновій Милик. Він зазначив, що ситуація з ростом навантажень призводить до того, що силові трансформатори на ТП в переважній більшості перебувають на граничній межі завантаження. З метою покращення системи електропостачання,  враховуючи звернення і пропозиції мешканців району, які були висловлені під час трансляції на ТРК “Сокаль” програми “Діалоги” (25 березня 2011 року) та лист ВАТ “Львівобленерго” від 15.03.2011 року № 132-1273/2 про перелік заходів на 2011 рік, колегія райдержадміністрації вирішила: Сокальському РЕМу впорядкувати стан розподільчих пунктів та трансформаторних підстанцій 10/6/0,4 кВ в районі; спільно з органами місцевого самоврядування проводити інформаційно-просвітницьку роботу із споживачами електроенергії по дотриманню і виконанню умов договорів та висвітлювати її в ЗМІ району;  райдержадміністрації, органам місцевого самоврядування сприяти виділенню земельних ділянок для встановлення розвантажувальних підстанцій 6-10 кВ і погодженню планів проходження трас КЛ і ПЛ від цих ТП. ^

РДА
Сокальська РДА

суспільство

Звернення до громадян по спалюванню сухої трави.

Головне управління МНС області звертається до мешканців Сокальського району. Будьте обережні з вогнем, не зловживайте простими правилами пожежної безпеки. Це може завдати шкоди господарству чи призвести до трагічних наслідків. Не розводьте багаття в лісах у не відведених для цього місцях, пам’ятайте, що навіть маленький недопалок може призвести до великої пожежі в лісі.
Згідно з чинним законодавством, за умисне чи необережне спалювання сухої трави на угіддях та вздовж доріг передбачена адміністративна, а в окремих випадках і кримінальна відповідальність!
У випадку виявлення пожеж слід негайно вжити заходів для приборкання стихії та повідомити про це підрозділи пожежно-рятувальної служби за телефоном „101”.

Інспектор Сокальського РВ ГУ МНС                     Петро Грубер

^

дописувач
-

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:56, 17 лютого 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464