** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::31.05.2006

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    31 травень 2006 року

Пошук в новинах   

освіта

 

31 травня по школах Сокальщини вперше проходило зовнішнє тестування. Це своєрідна форма здачі іспитів, що покликана покращити систему оцінки знань випускників, а також надати можливість усім школярам, в тому числі і тим, що проживають в соціально менш захищених сім`ях, отримати можливість за результатами цих тестів вступати у вищі навчальні заклади. Про зовнішнє оцінювання радіо “Сокаль” розповів начальник відділу освіти РДА Р.Монастирський.

 

31 травня відбулись тести з української мови, а наступні – за вибором з історії чи математики – відбудуться в суботу 3 червня. Це наразі експерементальне проведення незалежного оцінювання, в наступному році воно буде проходити вже в обов`язковому порядку.

 

Участь в цьогорічних тестах беруть 551 випускник з усієї Сокальщини.

 

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

освіта

30 травня у сесійній залі Львівської обласної ради відбулося урочисте нагородження учнів-переможців всеукраїнських олімпіад, конкурсів та спортивних змагань. В урочистості взяли участь голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник та керівник облдержадміністрації Петро Олійник, – повідомила прес-служба Львівської облради. Мирослав Сеник та начальник головного управління освіти та науки ОДА Павло Хобзей вручили грамоти, цінні подарунки та грошові премії учням, які здобули перемоги в олімпіадах, а також продемонстрували високі результати на європейських та світових спортивних змаганнях.

Приємно, що серед тих, хто отримав відзнаки є і Сокальчани.

Особливих успіхів з року в рік досягають учні ЗОШ №2 м.Сокаля, Львівського фізико-математичного ліцею, ЗОШ №№ 4, 28, 53, 62 м.Львова, Стрийської гімназії імені Андрея Шептицького, тощо. Значну частину переможців і призерів олімпіад, конкурсів, турнірів складають учні гімназій та ліцеїв – більше 40 відсотків. Грамоти та грошові премії вручили також педагогам юних переможців.

служба інформації ТРК “Сокаль”

^

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
00:25, 25 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464