** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина : новини ::31.07.2015

НОВИНИ СОКАЛЬЩИНИ

    31 липень 2015 року

Пошук в новинах   

суспільство

Гірники шахти «Надія» достроково виконали річний план з вуглевидобутку

Трудовий колектив ПАТ «Шахта Надія», що у Сокальському районі завершив виконання річного плану, видобувши 135 тисяч тонн вугілля. Станом на сьогодні реалізовано понад 132,5 тисяч тонн товарної продукції на суму майже 129 млн гривень. Про це повідомили у департаменті розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської облдержадміністрації.

Варто також зазначити, що ПАТ «Шахта Надія» забезпечує своєчасну виплату заробітної плати, а також сплачує належні відрахування до бюджету виключно за кошти, отримані від реалізації товарно-вугільної продукції. Така стабільна робота шахти з видобутку та реалізації товарної продукції дозволяє працювати без державної підтримки.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

На Львівщині розпочали підготовку до місцевих виборів
На Львівщині розпочали підготовку до місцевих виборів

На Львівщині розпочали підготовку до місцевих виборів

У Львівській області розпочато підготовку до проведення виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року. Про це повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської обласної державної адміністрації Федір Алєйніков. < /p>

Всього в області буде працювати 2 тисячі 765 територіальних та дільничних виборчих комісій у складі від 10 до 18 осіб в кожній. Відповідним структурам доручено сприяти виборчим комісіям у реалізації їх повноважень. Також складений перелік заходів.

Нагадаємо, що до місцевих виборів залишилось 86 днів. Виборчий процес стартує 5 вересня.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

В селі Завишень протягом двох місяців діяв християнський табір «Діти Світла»

В селі Завишень при церкві Різдва Пресвятої Богородиці з ініціативи священика отця Василя Білецького протягом червня-липня діяв християнський табір «Діти Світла». Розповіла радіо «Сокаль» учасниця табору Юлія Мусій. За її словами у тісній співпраці з працівниками Народного Дому, бібліотеки, батьками, меценатами їм вдалося створити незабутню атмосферу заходів, у яких гармонійно поєдналося приємне з корисним.

Кожен день розпочинався зі спільної молитви. Далі були катехизація, English time… Проте Веселі канікули з Богом не могли обійтися і без веселих ігор та розваг. Діти залюбки брали участь у проведенні квестів, веселих боді-артів, перегляді мультфільмів, естафет, конкурсів, велопробігів. Приємні спогади залишили екскурсії до міста Львова та Сокаля. У місті Лева діти відвідали Собор святого Юра, Високий замок, Львівську ратушу, майстерню шоколаду, тощо.

Водночас, у Сокалі мали змогу переглянути експозиції музеїв «Людина.Земля.Всесвіт» та «Сокальщина», помолитися у Соборі святих апостолів Петра і Павла. Завершальним акордом табірної зміни стала духовна година «Десять заповідей Божих». Вступне слово про митрополита Андрея Шептицького висловили о. Василь та випускниця Лідія Комарова.

Присутні переглянули презентацію «Духовні заповіти А.Шептицького для українського народу». Від імені батьків організаторам табору «Діти Світла» отцям Василю та Роману Білецьким, меценатам і селищному голові, а також усім небайдужим односельчанам подякувала Світлана Мусій. На завершення діти одержали солодкі медалі та переглянули світлини свого захоплюючого відпочинку.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

суспільство

У Сокалі заслухали питання про хід виконання мобілізації людських, транспортних ресурсів в ході 6 хвилі мобілізації на теренах району

Про хід виконання заходів мобілізації людських та транспортних ресурсів в ході 6 черги мобілізації на території Сокальського району йшлось на нараді – семінарі голів і секретарів місцевих рад Сокальського району.

Доповідач – військовий комісар Сокальсько-Червоноградського об’єднаного районного комісаріату Микола Лисак. Він повідомив, що протягом останніх двох тижнів військові району відвідували окремі місцеві ради Сокальщини та перевіряли документи, що стосуються саме мобілізації. В результаті він ще раз звернув увагу присутніх голів на важливості подання достовірної інформації щодо оповіщення громадян, які призвані на військову службу за мобілізацією, а також підкреслив, що невиконання таких вимог тягне за собою і кримінальну відповідальність.

Друга проблема, яку озвучив військовий комісар – виконання розпорядження голів ЛОДА та СРДА щодо відбору громадян, які бажають добровільно бути призваними за мобілізацією. Ні одна місцева рада району не подала списки в комісаріат про таких добровольців. Йшлось під час розмови і про ті методи, якими користуються військомати, щоб вручити людям повістки. <

Якщо в інших регіонах працівники військового комісаріату приходять на засідання сесії, щоб вручити документи або стоять на дорогах спільно із ДАІ, то на Сокальщині методи оповіщення.  Це оприлюднення списків громадян, які підлягають виклику у комісаріат. Тому голови місцевих рад теж повинні долучатись до такої роботи і подавати такі списки через ЗМІ- друковані чи електронні.

Проте на завершення військовий комісар спільно із головою СРДА Олегом Кожушком подякував присутнім головам і секретарям за співпрацю під час виконання мобілізаційних завдань, завдяки чому Сокальським району є кращим в області щодо виконання заходів мобілізації.

^

Радіо "Сокаль"

служба інформації
ТРК "Сокаль"

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
10:13, 22 червня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567