** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: Сокальчани подорожують

Сокальчани подорожують

Мої мандри Європою

Мар’яна Писарук

Кожна дитина з самого дитинства мріє побувати в багатьох країнах світу, але дуже часто це буває лише гарною казковою мрією. Я вважаю, що мені дуже повезло в житті. Ніколи не думала що я, дівчина з невеличкого села Теляж, що на Сокальщині, в свої 15 років побачу так багато країн світу. Всім цим я завдячую своєму голосу, яким мене обдарував Господь і великій праці педагогів Сокальської дитячої школи мистецтв ім. Віктора Матюка, яки вкладали свою працю, професійну майстерність і талант в мене. Там протягом 5 років я вчилася, набувала знань і все це дало мені змогу багато виступати на різних фестивалях, конкурсах і концертах не тільки в багатьох містах України, а також за її межами. Спочатку я побувала на кількох фестивалях в Польщі.

Цього року вперше в Україні відбувся мессійний тур дітей переможців Всеукраїнського конкурсу духовної пісні «Пісня серця» по Європі .В складі дітей переможців цього конкурсу була і я. На конкурсі який проходив в кілька етапів в м. Жовква, Львів , Київ в досить складній боротьбі мені вдалося вибороти перемогу. Я стала лауреатом 3 премії. Крим мене у складі делегації було ще 12 дітей солістів - вокалістів віком від 10 до 17 років.

Ми, діти учасники цього туру, виступали з концертами перед парафіянами української діаспори і мешканцями різних міст. Ми відвідали міста: Відень, Генуя, Барселона, Мадрид, Мурсія, Валенсія, Рим, Мюнхен. За 2 тижні поїздки ми побували в чотирьох країнах Європи :Австрія, Італія, Іспанія, Німеччина. Це чудові розвинені країни в центрі Європи з багатою музичною культурою, чудовими пам’ятками архітектури, якими ми милувалися весь свій вільний від концертів і зустрічей час.

Крім численних концертів ми побували на багатьох екскурсіях в містах Мадрид, Рим, Відень. Нас знайомили з історією і пам’ятками архітектури цих міст. Ми також побували в соборі святого. Петра та Святої Софії в Римі , відвідали Радіо Ватикан де давали інтерв’ю і розповідали про себе.

Незабутнє враження справив на мене Відень, який колись був музичним центром Європи ,Місто, де колись жили: В.Моцарт, Л.Бетховен, Й Гайдн, Ф. Шуберт та інші Про Відень я багато чула і знала з уроків музичної літератури, але ніколи не могла і подумати , що мені вдасться там побувати. А тепер я іду по цих старовинних вуличках, де ходили вони, знамениті на весь світ композитори і в моїй голові звучать уривки з їх творів. Враження від цього дуже хвилюючі і незабутні. У всіх країнах нас знайомили з культурою і звичаями того краю, ми спілкувалися з парафіянами, мешканцями тих міст, музичними народними колективами, давали спільні концерти, багато спілкувалися з нашими співвітчизниками для яких наші концерти були часточкою їх рідної культури і привітом з України.

Нами була підготовлена дуже цікава концертна програми, яка з великим успіхом сприймалася великою кількістю слухачів. Це були і місцеві мешканці і наші співвітчизники яких незважаючи на мовний бар’єр разом поєднала пісня.

Але швидко спливав час і скоро надійшла мить прощання.
З поїздки я привезла незабутні враження і бажання ще колись побувати там .

Мар’яна Писарук


Рим. Фонтан Треві
Рим. Фонтан Треві
Відень
Відень
Відень. Памятник Моцарту
Відень. Памятник Моцарту
Рим
Рим
Рим. собор Сан Петро
Рим. собор Сан Петро
 

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
21:01, 21 травня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567