** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: Сокальчани подорожують

Сокальчани подорожують

УГОРСЬКІ ТАЙНИ

Ольга Пенюк

Кожен з нас мріє і хоче побувати в багатьох країнах світу.

Мені пощастило. Влітку я побувала в багатьох містах чудової та мальовничої країні Угорщині. Я познайомилася з цією дивовижною країною, цікавими людьми, їх побутом та їх національними традиціями.

Подорож по Угорщині розпочалась з міста Токай. Токай - це батьківщина відомого токайського білого вина, яке є королем всіх вин Угорщини., тому ми не могли не побувати на дегустації прекрасних токайських вин . Мандруючи далі, ми відвідали східну столицю Угорщини, друге за величиною місто Дебрецені. В зеленому серці міста, в легендарному Великому лісі, знаходиться водний парк «Акватикум». Це чудове місце відпочинку та розваг для жителів міста і туристів. На нас чекали 9 басейнів, печери, штучні хвилі, водоспади, водяні гірки та багато цікавого і захоплюючого.

Після водних розваг ми відправились далі, в столицю Угорщини м. Будапешт. Всіх нас вразила чудова Буда, величний Пешт - це «Перлина Дунаю».А саме місто просто дивовижне. Нас здивувала своєю красою і площа Героїв, одна з найгарніших у Європі, чудовий парк Варошлигет і старовинний замок в ньому Вайдахуняд, собор Матяша, де вінчаються всі королівські сім’ї Європи. Ну а з цитаделі на горі Геллерт відкривається чудова панорама на Пешт, на Дунай і вишуканий величний Парламент.

Ми відвідали також місто Вишеград, де знаходиться старовинна фортеця и де любив полювати і відпочивати в давні часи угорський король Матяш. Здивувало нас своєю неповторною красою містечко Сентендре. Гарне вишукане містечко, маленькі вулички, церкви, багато музеїв і сувенірних крамничок на кожному кроці. Ми побували в єдиному в світі музеї марципанів, де провели солодкі хвилини в світі казки і дива, яке народжувалось на наших очах із цукру та мигдалю.

І знову в Будапешті нас чекало нове диво. В торговому центрі «Кампона» знаходиться самий великий в Центральній Європі Тропікарій і Океанарій, який ми відвідали.. У 8 залах вирує таємниче и надзвичайне життя тропиків та океанських глибин. Все це дивує и вражає всіх відвідувачів, а особливо дітей.

Далі ми відправились в одне з самих стародавніх міст Секешфехервар, яке називають «колискою угорської держави», місто Веспрем - «місто королев» з яким пов’язано багато легенд і романтичних історій., та півострів Тіхань. Тіхань - це туристичний центр на території природного заповідника, де знаходиться фортеця та Тиханське абатство .Там знаходиться гора під назвою Єхо., де туристи загадують свої бажання, які часто здійснюються.

А далі на нас чекало саме велике озеро в Центральній Європі, справжнє «Угорське море» Балатон., в хвилях якого з радістю купалися всі туристи.

І знов ми вирушаємо в дорогу, але вже на північ Угорщини місто Егер. Це столиця угорського бароко. Там ми відвідали цілющі термальні води підземного гроту гори Верхедь, печерні купальні в місті Мішкольц - Тапольце, та долину красунь, де відбулася дегустація відомих червоних вин «Бича кров» та «Егерська дівчинка».

Після такої насиченої цікавої туристичної програми ми повернулись в Україну, де нас радісно і на диво гарною погодою зустрічав Львів.

Ольга Пенюк
площа Героїв м.Будапешт
площа Героїв м.Будапешт
дегустації токайських вин у винних погребах м. Токай
дегустації токайських вин у винних погребах м. Токай
 водний парк Акватикум, м.Дебрецені
водний парк Акватикум, м.Дебрецені
 замок Вайдахуньяд м.Будапешт
замок Вайдахуньяд м.Будапешт
 Цитадель м.Будапешт
Цитадель м.Будапешт
м.Вишеград
м.Вишеград

RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
09:01, 20 липня 2024 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
+380686916567