** неофіційна сторінка про м.Сокаль і Сокальський район
Зробити сторіку домашньою
Перейти на головну  - www.sokal.lviv.ua  /Сокаль і Сокальщина/
контактипро нас, про проект
книга гостей
Фотогалерея

Минула доба за менше як 15 хвилин. м.Сокаль
Минула доба
за менше як 25 хвилин.
м.Сокаль


Відеокаталог

Нам цікаво знати:Безкоштовні точки доступу до мережі інтернет від Інтернет та сервіс провайдер

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Google


 
 

Сокаль і Сокальщина :: Разом-Сокальський осередок ГО ::

"Разом"

Сокальський осередок Львівської обласної громадської організації

Громадська мережа соціальних спортивних залів


Проектом "Громадська мережа соціальних спортивних залів", розробленим громадською організацією "РАЗОМ", який представлявся у м.Львові на Першому форумі соціальних інвестицій, передбачена організація на базі шкільних спортивних залів та незайнятих, або частково зайнятих спортивних залів у львівських спортивних комплексах безкоштовних спортзалів, у яких з дітьми на громадських засадах будуть займатись тренери.

...
...

У спортивній секції села Двірці діти та підлітки зможуть покращити свою загальну фізичну підготовку та навчитись, вправно займатись волейболом.

Автори проекту вважають, що масове залучення дітей до спорту зменшило б кількість підлітків, які курять, вживають алкоголь та наркотики, а відповідно знизило б кількість випадків дитячої злочинності.

Саме для того  щоб на Сокальщині розвивалася сильна та здорова молодь, Сокальський осередок ГО «Разом» підтримав ініціативи члена правління ГО «Разом», журналіста -  Влада Якушева про створення громадської мережі соціальних спортивних секцій.

...
...

30 березня цього року було створено волейбольну безкоштовну секцію у селі Двірці для дітей та підлітків Сокальського району. Відкриття першої спортивної секції мережі у Сокальському районі стало можливим завдяки підтримці викладача фізичного виховання, тренера – Гбура Мирослава Івановича, який буде займатись з дітьми та передавати їм свій досвід. Зараз у цьому спортивному залі тренуються близько 40 дітей та підлітків.

Наразі проект "Громадська мережа соціальних спортивних залів" не має фінансування і існує лише завдяки ентузіазму та коштам членів ГО "РАЗОМ", тому громадська організація звертається до мешканців Сокальщини та Львівщини з проханням підтримати спортивну секцію коштами та спортивним інвентарем. Контактний телефон - 8-067-785-41-90.

 


RAM counter
додому
написати вебмайстру http://www.sokal.lviv.ua
Всі права застережено 2005
01:38, 27 травня 2020 року
При передруці інформації у друкованому або електронному вигляді, посилання на Сокаль і Сокальщина обов'язкове.
Адміністрація порталу не несе відповідальності за зміст рекламних та інформаційних повідомлень і не завжди поділяє погляди авторів публіцистичних матеріалів
8-066-37-90-464